Jaga:     
Uudised

Marten Kuningas: „See on minu jaoks olnud õppimise koht, kuidas hoida tasakaalu töö, pere ja kodu vahel.“

“Ma poleks iial varem osanud arvata, et temast saab nii suurepärane isa. Pigem olin natuke mures ja valmis võtma lapse kasvatamise enda peale. Aga tõesti – paremat isa ei saaks Teodoril ollagi,” ütleb 5-kuuse Teodori ema Keit Lillemäe.

Naine jutustab, et pidi raseduse lõpul suurema osa ajast veetma vaiksel režiimil ehk sageli voodis lamades. Mis omakorda tähendas, et enamik kodutöid jäi Marteni õlule. “Siin ta koristas, tegi süüa, salvestas plaati ja esines kontsertidel,” kirjeldab Keit tänavust tormilist kevadet. Tänu sellele õppis ta Martenit tundma hoopis uuest küljest, millest tal varem aimugi polnud.

“Arvasin, et Marten on selline tüüpiline muusik, kes suurt peale muusika midagi ei teegi. Aga tänu minu keerulisele rasedusele sai temast selline mees, et ohhoo!” ütleb Keit uhkusega oma elukaaslasele otsa vaadates. “Aga mul olid ju head juhtnöörid ka,” muheleb Marten.

Marten, kes end loomu poolest üsna mugavaks peab, tunnistab, et Keidu keerulise seisundi tõttu tuli tal endas üles leida täiesti uus külg – toimekus. “Tänu eelnenule sai Martenist isa tegelikult juba enne poja sündi,” kiidab Keit, “ja sünnitusel käitus ta juba nagu päris isa.”

Toimetas Kerttu Jänese

Millest kirjutab värske Pere ja Kodu veel, loe SIIT

Loe pikka lugu Pere ja Kodu külaskäigust beebiperre 

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid