Jaga:     
Uudised

Hendrik Toompere jr: „Kosutav on teada, et me ei kõnni Mariaga esimese mure peale kumbki oma teed. Eriti oluline on see lastele.“

“Igas asjas on kõige hullem teadmatus, kuidas edasi minna. Meie tegime otsuse olla lõpuni ühe inimesega ega pea enam muretsema,” sõnab Hendrik. “Siiani on meil kõik väga loomulikult ja mõnusalt välja kukkunud. Kohe sünnib teine laps ja kes teab, võibolla tuleb neid kunagi veel.”

Maria ja Hendrik on ühte meelt, et abielludes antud ilus tõotus teeb kõik hoopis lihtsamaks.Noored vanemad annavad endale aru, et abielus võib kõike ette tulla, see ei ole alati “roosiline tee läbi päikselise aasa”.

“Mingis mõttes on isegi huvitav mõelda, millised lollused meil siis vanusega avalduma hakkavad. Prussakaid on nii ehk naa peas, pole mõtet loota, et neid ajaga vähemaks jääb,” muigab mees.

“Mulle meeldib võrdlus, et kui vanasti läks midagi katki, siis prooviti seda parandada, mitte ei joostud kohe uue järele. Kas uus on alati parem? Kui inimesed abielluvad, antakse tõotus olla koos nii heas kui halvas. Kosutav on teada, et me ei kõnni esimese mure peale kumbki oma teed. Eriti oluline on see lastele.”

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid