Jaga:     
Uudised

Sünnitusmaja: "Hind seab pakutavale toidule piirangud." (1)

"Ostame toitlustusteenust sisse: toitlustuse pakkuja, kes haiglas viibivatele patsientidele toitu valmistab, leitakse riigihanke tulemusena. Kahjuks on eelkõige just hind see, mis seab pakutavale toidule piirangud."

AS Lääne-Tallinna Keskhaigla kommunikatsioonispetsialist Liisa Suba ütleb, et neil on väga kurb kuulda noore ema patsiendi negatiivsest kogemusest Pelgulinna sünnitusmajas ning ema mure on täiesti arusaadav.

"Sünnitusmajas pakutav toit on värsketele emadele, peretoa puhul ka isadele, tasuta, sõltumata sellest, millises palatis patsient viibib – kas peretoas, ema-lapse toas või tavatoas," täpsustab Suba. "Lisaks ettenähtud kolmele tasuta toidukorrale on haiglas viibijatel võimalik eraldi tasu eest tellida toitu ka erimenüüst, kus on viis erinevat valikut."

"Oleme patsiendile tänulikud tagasiside eest ning võtame seda väga tõsiselt. Edastasime tagasiside ka meile toitlustust pakkuvale ettevõttele ja loodame üheskoos leida võimalusi olukorra parandamiseks. Rõõmustav oli lugeda patsiendi kiidusõnu sünnitusmaja töötajate kohta. Täname ilusate sõnade eest!"

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid