Jaga:     
Uudised

„Vanglas on parem toit kui sünnitusmajas.“ (8)

"Abikaasa tuli sünnitusmajja, meil just söögiaeg. Ta töötas vanglas ja tema esimene lause oli: "Mida need vangid vinguvad - kui äsja sünnitanud naised saavad niimoodi süüa!" Vanglas pidavat tunduvalt etem toit olema," jagab kokast ema oma kogemust sünnitusmaja toidust.

Mina ei saa aru ühest asjast - kuidas haiglates normaalsest toorainest selline jama kokku keeratakse. Olen ise kokk. Isegi hakklihakaste on selline vesine hall ollus. Hea küll, koor on kallis...

Aga lihtne kaerahelbepuder - õudusunenägu! Olen olnud kaks korda  Pelgulinnas ja korra ITK-s ja ikka viriseda võiks mõlemal pool. Olen lasknud endale haiglasse süüa tuua.

Ja need võileivad! Suur röstsaia viil ja pool viilu kõige väiksema läbimõõduga keeduvorsti või üks sprott. Nagu mu väike vend ütles peale haiglas olemist - seal saab süüa nii, et päris nälga ei sureks.

Räägi kaasa emmede kohtumispaigas Pere ja Kodu Facebookis!

7 kommentaari

E
ega siis  /   22:50, 29. sept 2017
haigla pole gurmanide restoran, sööge seda mida antakse ja hiodke kaalu.
N
Nojah  /   12:41, 30. sept 2017
Nii ongi, et vang peab toidust kõik vajaliku elus eksisteerimiseks kätte saama, sünnitaja läheb koju ...Kui vang saab 1 päeva vanust leiba siis ta hakkab mässama, sünnitaja ei mässa ta kasutab olemasolevat energiat lapsele, nii lihtne see ongi.Rik rahastab ju vanglat ja maksumaksja kellele vang kurja teinud...
P
Pano  /   13:32, 1. okt 2017
Ega haigla toit ei tohiks olla viletsam ,kui vangla oma.
V
võib ju siis  /   22:03, 1. okt 2017
minna vanglasse sünnitama!
Ä
ärge minge!  /   12:14, 2. okt 2017
Vanglates tulem nüüd soodne paastumisaasta, seda astroloogiliselt võttes.
T
tuutu  /   10:17, 2. okt 2017
No mina ei tea mis hellikud ja vingujad need siin on, niipalju kui minul on olnud haiglatoiduga kokkupuudet, siis ei ole olnud põhjust viriseda midagi. Ega see polegi mingi gurmeekoht ega enda tohutult täisõgimiseks, ka pärast sünnitust. Tõepoolest, kui rikkur oled ja palati ostad, lase siis toitu ka tuua vastavalt peentele soovidele. Haiglas on isegi igasuguse haiguste puhul vaja erimenüüsid ja mida iganes. Mind ajavad üldse närvi need, kes ise sotsiaalmaksu ei maksa, aga raviteenust NÕUAVAD rohkem kui need palgavaesed, kes korralikult makse maksavad. Dividendidelt täies ulatuses vähemalt ravikindlustuse osa, kui pensioni saada ei taha aga raviteenuseid muudkui nõuad!
K
kes  /   15:16, 2. okt 2017
ilmselt varastatakse, toit ju kallis
K
KAti  /   20:54, 28. okt 2017
Või-bolla vangivalvurid söövad hästi aga tõde ion see, et... vanglas on vangidel nii lahja toit et pesuainet ei vajagi toidunõude pesemiseks, toidus pole grammigi rasvainet. Liha jm toiduaineid aja luubiga taga. Ja saiast ning leivast või võist võib unistada.
Oled n.ö ühest linnast teise minemas siis saad vaid rosinapaki ja ühe keedumuna päevaks.

Loe ka neid lugusid