Jaga:     
Uudised

„Lastehaigla toit on üle mõistuse kohutav!“ (6)

"Mulle tundus sünnitusmaja toit natuke kahtlane täpselt selle hetkeni, kui kevadel Tallinna lastehaiglasse sattusin," jagab oma kogemusi lugeja.

"Lastehaigla toit oli kohe üle mõistuse kohutav, peamiselt süsivesikutest koosnev ja täiesti maitsetu!" jutustab lapsega haiglasse sattunud naine. "Tol hetkel oli mul nii hea meel, et laps sõi vaid rinnapiima. Ise sõin silmad kinni pakutu ära, sest midagi süüa oli ju vaja."

Jaga meiega oma kogemusi Pere ja Kodu Facebookis!

6 kommentaari

T
Teele K.  /   13:57, 29. sept 2017
Mina sain sõimata õelt, et mida emme sööb, lapsel on sellised gaasid, et ainult nutab. Vastasin et seda mida teie siin pakute. Siis oli suu kinni ja vastas, et egas jah ei ole see toit imetavale emale sobilik.
T
Tean  /   17:24, 29. sept 2017
Kahjuks olen pidanud korduvalt lastehaiglas koos lapsega viibima. Ma üllatusin ebameeldivalt, millist toitu pakutakse haigetele lastele. Ooteks oli tihtipeale magusad jogurtijoogid, lõunaks rasvased makaronid, prae kõrvale pakuti valget saia, magustoiduks olid saiakesed. Magustoidud olid üle suhkrustatud. Mingit erilist toiteväärtust neis söökides polnud. Nii kui söögitädi oma kandikuga sisenes, tormasin talle vastu ja elimineerisin saiakesed. Ahjaa, korra toodi ka ülirasvane supp, olgu öeldud, et haiglas ma lapsega olingi maksa- ja sapiprobleemide tõttu, igasugune üleliigne rasv oleks olukorda veel kehvemaks muutnud.
K
Kati  /   10:29, 30. sept 2017
Ei tea, millest räägitakse. Polnud see toit nii hull ka lastehaiglas. Olin alles hiljuti lapsega seal 3 päeva/ööd sees...
S
Solei  /   17:11, 30. sept 2017
Pole küll ise haiglas plnud ja seal söönud,aga,kui mõelda selle peale,mis o tähtsaim haiglaseinte vahel,kas söök või haigete ravimine, siis ei peaks olema eriti valikuid.Kas tellime restorani toitu ja ravikvaliteet langeb,või oleme dieedil ja saame õiget ravi?
J
juba aastal 1984   /   20:03, 30. sept 2017
oli selle lastehaigala toit kohutav. pole midagi aastatega muutunud. pole üheski haiglas sellist pas.a näinud.
M
Mona  /   18:39, 1. okt 2017
Olin seal 5 päeva ravil. Kolmel päeval järjest serveeriti hautatud aedvilju, igapäev magusad saiad ja magus tee/mahl. Magustoidud on tõepoolest üle magustatud ja piima ei pakuta. Portsud on suured ja tekib tunne, et oleks nagu viimse päeva laupäev. "Parimatel" päevadel on võileival olev kurgiviil kuivanud või ei olnud üldse seda. Puhvetist võib aga leida magusaid komme-küpsiseid.

Loe ka neid lugusid