Jaga:     
Uudised

"Vanemaid pole, alkoholi pole, kanepit pole!" ehk uus tuus paik, kus reede õhtuti tantsida!

Noortediskod, mis võisid üheksakümnendatel olla „kahtlased kohad“, on juba pikemat aega pildist kadunud, aga  saavad nüüd uuel kujul comeback´i!

Mäletad, kuidas oli ise noor olla ja kuidas vanemad ajasid hulluks? Lubage oma teismelised peole – et nad saaksid auru välja lasta!

„Diskoteeks: teeks diskot?“ on koht, kus saab baarist võtta „Virgin Mohito“, sellega lebolas pikutades installatsiooni nautida ning Wii saatel diskokera all end hingetuks tantsida. Ja sealjuures end täiesti elus tunda – vanemaid pole, alkoholi pole, kanepit pole. Aga on loodud tuus paik, kus reede õhtuti tantsida, kunsti ja kino nautida, noortekokteili juua ja niisama lahe olla.

Kampaania „Joome poole vähem“ reklaamnägu ning osaleja Kristel Aaslaid oskab pidutseda väga hästi ilma alkoholita. Kus saaks seda teha teismelised noored? Luba oma teismelisel juba täna pidutseda nagu Kristel Aaslaid

Punt 12-15 aastaseid noori inspireerisid oma mõtetega Tantsuklubi KOIT kultuuriplatvormi, kes otsustas „vanad head lastediskod“ tagasi tuua, lisades neile eriti kunstilise x-faktori. „Diskoteeksist“ saab noortediskode uus kodu - avatud peopaik Tantsuklubis KOIT 11-17 aastastele. Esimene pidu on juba tuleval reedel, 29.septembril kell 21–23 ja nii hakkab olema iga paari kuu tagant!

http://www.tantsuklubikoit.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid