Jaga:     
Uudised

Allar Raja: "Püüan naise mõtetele või tujudele tema abiga kiiresti pihta saada ja muremõtted eos kõrvaldada, sest õnnelik naine on mehele ülim energiaallikas!"

"See, et nii ägeda beebi suutsime valmis teha, kinnitab, kui hästi me ikka sobime," kinnitavad Allar Ja Kerstin. Ronja sündis nende perre aastajagu tagasi, samal ajal kui ülejäänud Eesti rahvas juubeldas issi pronksmedali üle neljapaadi sõudmises Rio de Janeiro olümpial.

"Minul oli käsil ettevalmistus Rio OMiks ning Kerstinil beebiga kasvamine. Tegime seda koos, teineteist toetades, aga samas oli kummalgi justkui oma elu tähtsaim olümpia, mis mõlemad lõppesid uskumatult edukalt," muljetab Allar. "Kohtusin Ronjaga haiglapalatis keset ööd ja see oli uskumatu. Seda väikest “röövlit” nähes tekkis kohe tugev kiindumus ja soov temaga koos kasvada."

"Sünnitus algas ootamatult, 2,5 nädalat tähtajast varem, seega ei jõudnud sellele eriti mõtlemagi hakata. Olin ju arvestanud, et Allar jõuab Riost tagasi ja saame ehk veel mõne perekooli loengugi ära kuulata. Üldiselt läks kõik kiirelt ja sujuvalt: valude algusest Ronja sünnini kulus viis tundi. Mulle oli toeks minu Pärnu haiglas töötav ema, kelle tööpäeva lõpuks Ronja ilmavalgust nägi.Allari sõitu vaatasin üksi kodus jäätist süües. Enda arvates olin üsna rahulik, igaks juhuks ei lasknud suuri emotsioone valla. Kuid vist ikkagi mõjus see Ronjale, et ta varem issit õnnitlema soovis tull," jutustab Kerstin. 

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid