Jaga:     
Uudised

Saara Kadak: "Kõik on läinud risti vastupidi plaanitule!"

"Elu beebiga on õpetanud, et planeeri, mis sa planeerid, lõpuks läheb ikka nii, nagu parajasti läheb,” teab näitlejapaar Saara Kadak (26) ja Märt Pius (28).

Saara kiidab, et Märt on beebimajanduses (ja muidu ka!) tema mõistuse hääl. Näiteks kui tema oli veendunud, et lutt on saatanast ja sellest tuleb titat iga hinna eest eemal hoida, siis tegi värske isa leebelt, kuid veenvalt selgeks: ei saa ühestki lapsest selle­pärast halvemat inimest, kui ta vahepeal lutti imeb. Praeguseks on nii Saara kui Märt beebiteemasse sisse elanud.

Alguses, kui Saara vahel paariks tunniks ära käis, helistas Märt esimese vääksu peale: “Tule koju, ta tahab vist süüa!” Enam mitte. “Märdile meeldib Susannaga olla ja ta saab hakkama, mul on temaga niiii vedanud,” lausub Saara, lõpetades lause vaevukuuldava sosinaga.

“Me kasvatame last ikkagi kahe peale. Märdil on vahel õhtuti etendused, aga proove praegu pole – mul on võimalus minna kinno, jalutama, rattaga sõitma. Need emad, kes päevast päeva peavad lastega üksi olema, sest mehed on hommikust õhtuni tööl, on nii tublid...”

Pere ja Kodu külaskäigust Märdi, Saara ja Susanna juurde saad lugeda septembrinumbri kaaneloos!

Augusti lõpuni on Pere ja Kodu digiajakirja tellimine 50% soodsam! Uuri lähemalt ja tegutse kohe, mugavalt leiad üles ka kõik arhiivilood!

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid