Jaga:     
Uudised

Valed inimesed koos: „Lahutasime kümme aastat hiljem, ehkki minu jaoks lõppes abielu juba pulmadega.“ (3)

“Meie pulma ajal, kui teised ei näinud, ütles ta mulle üsna halvasti, nii et läksin piduliste juurest ära tuppa ja nutsin kõva peatäie. Just sel hetkel taipasin esimest korda, et midagi head sellest abielust ei tule," pihib Katrin (41) ajakirjas Eesti Naine.
 
Kui ideaalis soovime luua pere inimesega, kes on meie elu suur armastus, siis tegelik elu toob ka teistsuguseid olukordi – selliseid, kus üks pool tunneb juba suhte alguses, et kaaslane pole talle õige. Miks siis ikkagi paari minnakse?
 
41aastane Katrin armus ülepeakaela oma tulevasse abikaasasse, kui oli ainult 20aastane, ja tegi seejärel kõik, et ta endale saada. „Mu abikaasa oli minust vanem, lahutatud, tal oli teismeline poeg, kellega sain kohe algusest peale hästi läbi.“ Katrin tunnistab, et 1995. aastal, kui ta meest ühes Tallinna populaarses ööklubis kohtas, võttis ta kohe eesmärgiks mees päriselt endale saada, sest vabal sportlikul ja edukal mehel oli valikut küllaga.

Samas rõhutab Katrin, et tal ei olnud mingeid ebaausaid kavatsusi ega soovi mehe kulul elama hakata, sest oli siiralt mehesse armunud ja uskus vaid head. Kui pulmapäev oli paika pandud, hakkas Katrin tasapisi märkama mehes omadusi, mis talle enam nii väga ei meeldinud. „Näiteks avastasin, et mehele meeldis õhtuti õlut juua, napsiselt muutus ta aga õelamaks, hakkas mulle halbu märkusi tegema – ja juba enne pulmi.“

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

2 kommentaari

M
Mees  /   11:43, 25. aug 2017
Kahjuks on nii alatuid ja l.o.l.l.e naisi küllaga.
V
Veevalaja, kollane, härg.  /   16:56, 26. aug 2017
Seitse aastat on olnud kahel korral abieluiga.Kolmandaga saab 01.09.kakskümmend kaheksa.Aga ikka kisub sinnapoole, et tahaks Filipiininaist!
M
Maret  /   01:17, 27. aug 2017
No mida Sa siis veel ootad ja loodad- osta pilusilmade maale bussipilet..muig.

Loe ka neid lugusid