Jaga:     
Blogid

Keelame Jänku-Jussi ära ja mis edasi saab? Oma lapse hoidmisega võiks ikka ise hakkama saada, mitte seda internetile usaldada! (4)

Ma ei saa absoluutselt aru, mis kohaga mõtlevad inimesed, kes lasevad oma väikesel lapsel vahtida üksi netist videoid ja siis, kui kuulevad, et laps sattus mingi rõveduse peale, hakkavad kiunuma, kuidas see ikka võimalik on, et netis pornot ja rõvedusi liigub.

Keelake ära! Tsensuur peale! Sest noh, lapsel silma peal hoidmine on ilmselgelt võimatu. Või – hoidku jumal – talle videote vaatamise keelamine. Äkki peab veel lapsega tegelema hakkama ja kes siis seda suudab.

Ma pole muidugi erapooletu, sest mul on täielik nulltolerants multikate suhtes ja kuna ma ise neid ei salli, siis ei vaata ka mu laps mingeid multikaid, aga ... no nii palju peaks ikka iga normaalne inimene aru saama, et oma lapse kasvatamise ja hoidmisega võiks ikka ise hakkama saada, mitte vastutust interneti, multikategijate, filmitegijate ja kelle iganes muu kaela veeretama.

Ja kui nüüd keelatagi need Jänku-Jussi multikad ära, mis edasi? Keelaks veel paroodiaid ära? Ja üleüldse kõik videod, kus ropendatakse, sest ÄKKI kellegi tupsununnu satub neid nägema? 

Mis kuradi maailm see on, kus inimesed ise enda ja oma laste talitsemisega hakkama ei saa ja kõikide asjade jaoks käske-keelde vajavad?

Loe ka: https://madlike.blogspot.com.ee

4 kommentaari

P
Perv  /   13:07, 18. aug 2017
5+ nõus...ja ruuteriga on võimalus blokeerida lehti mida ei soovi näha
T
tavaline inimene  /   16:02, 18. aug 2017
Minu meelest on tegemist autoriõiguste rikkumisega: keegi ei saa teha Mary Poppinsist mingit paroodiat sest see kuulub autorikaitse alla, Kui tahetakse prostitutsiooniga tegelda, siis tehku endale teised tegelased, mitte Tipp ja Täpp ja Lotte jne. Kas Lottest tohiks teha jälkusi? Ja ma ei saa aru, mis kohaga mõtlevad need, kes nilbuste ja rõlguste tegemise vastu huvi tunnevad. Tegemist on väärastunud inimestega.
A
aga väga   /   20:21, 18. aug 2017
paljud noored emmed ongi selle mõtteviisiga,et viime lapse kohe ruttu lasteaeda ja võimalikult kauaks ,et jumala pärast ei peaks ise lapsega vaeva nägema,temaga ise tegelema.Sest kuidas muidu mõista seda,et veidi suurem laps tuuakse hommikul vara lasteaeda ja viiakse ära viimaste hulgas,kuigi laps teab ja saab väga hästi aru,et emme on tegelikult kodus väiksema õe või vennaga ja ei pea tööle minema nagu teised emmed -issid..Kui teil on nii väga raske oma 2 lapsega troime tulla ,miks te siis nii ruttu muretsete uue beebi ?Laske esimesel lapse veidi kasvada,nii suureks,et on juba asjalik ja saab mõnes asjas ise hakkama ning ei vaja igal sammul teie abi ,siis on pärast ka pisema titaga lihtsam .
No ma ei tea,kui isegi 2 lapsega ,OMA LAPSEGA,on teil raske toime tulla,siis on siin mõtlemise koht. Aga seda ootate küll,et lasteaias saadakse hoopis rohkematega hakkama ja midagi ei juhtuks .Aga kahjuks on hoopis vastupidi--hoopis kodudes ,1-2 lapsega peredes juhtub lastega õnnetusi ,ometi peaks olema ju 1-2 last kergem jälgida ,kui 16-18 last.
K
Kristiina  /   01:48, 20. aug 2017
Minu pärast las puutuvad ka pahaga kokku. Tulevad tugevamad inimesed ehk välja. Ok kui pedofiil tuleb tüütama või väga väike satub porri otsa siis on jama ja vaja sekkuda. Vähem keelde ja vähem vati sees hoidmist.

Loe ka neid lugusid