Jaga:     
Uudised

Robert Linna: "Isana on tunded seinast seina!" (6)

Elephants From Neptune’i ninamees Robert Linna (33) võtab oma aastast poega Albertit kasvatades šnitti ema Reet Linnalt ja isa Ivo Linnalt. 

"Muidugi on mõned hetked isana stressirohked ja siis ikka mõtlen: ah, tahaks praegu kuskil laval olla ja ennast välja elada! Teisalt, kui sõidame bändiga minema ja ma tean, et ei saa mitu päeva või nädalat oma perega koos olla, siis tahaks lihtsalt kodus olla. Tunded on seinast seina," pihib Robert Linna värskes Kroonikas.

"See on väga suur muutus olnud. Kui tuli uudis, et meid saab olema mitu, käivitus minus ürgne instinkt, et pean hoolitsema oma pereliikmete eest ja neid kaitsma. Muidugi mõtlesin ka sellele, kui palju mul tuleb tööd teha, et tagada perele materiaalne kindlustunne, et lapsel oleks mugav ja turvaline kodu. Teise asjana kargas pähe küsimus: mis on siiani kõige tähtsamad asjad, mida olen oma elus õppinud? Meelde tulid lõputud lollused, mida olen korda saatnud. (Naerab.) Positiivne on, et see mõjutas minu elustiili. Enam seda tihti ei juhtu, et kammime poistega kusagil öö läbi."

Toimetas Kerttu Jänese

Loe pikka lugu värskest Kroonikast 

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

4 kommentaari

K
kahju,  /   22:39, 18. aug 2017
et noor issi ROBERT oma isa nägu pole.
K
kippar  /   23:57, 18. aug 2017
Mis tähendab seinast seina? Et siis ühes seinas tunneks rõõmu lapse üle ja teises seinas sööks ta ära. Nii või?
M
mannaputer  /   12:14, 19. aug 2017
Ka ärasöömine tähendab vahel suurima õndsustunde väljendust. Kas pole kuulnud eufemismist, metafoorist, sellest et eintaheta öelda otse "armastan", kuna kardetakse, et kuri vaim võib selle peale armastatu ära võtta? Eestlane on ikka rääkinud mõistu: hundi asemel metsakutsu, surma asemel Liivahannus, suguühte asemel koosmagamine jne
B
B.H.  /   07:37, 19. aug 2017
väga harva saavad mehed meesteks. lastel on ikka lapsed. lihtsalt mõni laps suudab enese laps-olemist paremini varjata. kui teine. see ongi ainumas vahe. muud vahet pole ses osas meestes. 1 on parem maski-kandja kui teine . ei midagi muud. naistel oleks KOHUSTUS seda juba eos meenutada. et lapse tulekuga saavad teise lapse automaatselt ( lapse eostaja ) . ei ole vaja end piinata. et oh ! minu lapse isa titt ! ei ole vaja. vaid aru saada. et laste isad ONGI tited . ei saa ju viha pidada millegi nähtuse vastu. kui juba tead. mida see nähtus tähendab. hirmu tekitavad ikka tundmatud asjad.
J
Ja kas  /   11:55, 19. aug 2017
vanaisa tunneb meediast puudust? Kas kopkas kukub jälle?
M
Miks peaks Robert  /   16:23, 19. aug 2017
Isa nägu olema? Ta on näo poolest ema moodi, aga kui hästi vaadata, siis on ka isa näojooni näha.

Loe ka neid lugusid