Jaga:     
Blogid

Tahad lapse sugu teada? Loetelu asjadest, mis viitavad lapse soole

Lilli kirjutab oma blogis, kuidas lapse sugu enne sündi teada saada.

Kuna vanemad on nii kärsitud ja uudishimulikud, et noh, kes siis tuleb ning ega teisedki väga rahu ei anna, siis mõeldaksegi igasuguseid ennustusi välja.

Näiteks on olemas Hiina kalendri järgi mingi meetod, Jaapani meetod, mingid muud jurad, nagu sõrmustega jändamine ja kõigutamine, no mõeldi mida iganes välja, sest tehnika ei küündinud selleni, et päriselt teada saada.

Lisaks ennustatakse raseda välimuse ja tunnete järgi, seda harrastatakse eriti tihti. Siin ka väike loetelu, mis mida ennustab.

Kui raseduse ajal iiveldab, siis on tüdruk. Johani oodates ei iiveldanud üldse, ma isegi ei teadnud, mida iiveldus raseduse ajal tähendab – tuli poiss. Nüüd iiveldas täiega, siiani iiveldab, iga asi ajab südame nii pahaks – ikka poiss.

Kiire südametöö ennustab tüdrukut. See oli Johanil 150-160 minutis, kiire, nagu tittedel ikka. Nüüd, samas raseduse faasis, oli lapse südametöö 130-140 lööki minutis – mõlemal juhul poisid.

Tüdruk võtab ema ilu ära ja poisiga ema lausa särab – ei sära kummagi rasedusega, ikka poisid.

Kui nahk läheb koledaks, on tüdruk, kui nahk on särav – poiss. Nahk on mõlema rasedusega väga kole ja tasakaalutu – ikka poisid.

Kui palju kaalus juurde võtta ning kilod on suuresti ka puusadel, mitte ainult nagu palli oleks alla neelanud, siis on tüdruk – mõlema rasedusega on puusad laiad, kann väga suur, kilod igal pool – ikka poisid.

Kui juuksed muutuvad ilusaks ja terveks, on poiss, kui elutud ja sakris – tüdruk. Johaniga olid juuksed täiesti heinad – poiss. Nüüd on kuidagi tervemad isegi – ikka poiss.

Karvakasv tervel kehal suureneb – poiss. Minumeelest esimese rasedusega pigem oli sama või isegi vähenes. Nüüd olen metslane. Endiselt, mõlemad poisid.

Kui isu on koguaeg magusa järele, on tüdruk, soolaste ja hapude asjade isu ennustab poissi. Mõlema raseduse puhul läks magusaisu täiesti ära, pigem tahaks koguaeg värsket, hea kui üldse midagi leian, mida süüa. Soolast ka ei taha. Poisid.

Kui rinnad suurenevad oluliselt, on tüdruk. Esimene kord tuli oluline suurenemine suht lõpus, nüüd olen juba algusest peale neid “suurendanud”. Ikka poisid.

Kui kõht on kõrgel, siis on tüdruk, kui madal, poiss. Ma ei saa aru, mis on kõrge või madal, ausalt öeldes, kuigi eelmine kord tundus kõrgemal, kui nüüd.

Kui hormoonid möllavad ja tujude kõikumine on tohutu, siis on tüdruk. Esimene kord möllasid ja tujud kõikusid – poiss. Teine rasedus on ainult üks suur hormoon – no ikka hullud tujude kõikumised, nutt lahti, kopp ees, siis järsku õnnelik, kuni jälle kõik tume maa, pill lahti, jälle õnnelik – ikka poiss.

Ühesõnaga, seda loetelu võiks pikalt jätkata, selge on see, et miski ei pea paika. Rasedused ongi erinevad, mina usun, et sõltub organismist ja kehast enne rasedust. Näiteks, mul oli eelmine kord esimene rasedus, teine algkaal, teine ainete hulk kehas, ma usun. Ja nüüd, hoopis teine teema, keha oli alles rase, eks veidi nõrgem ja käitub ka vastavalt. Samuti laste südamelöögid – nagu teistelgi – need on erinevad lihtsalt seetõttu, et oleneb, kas ta magab, kas uimane, kas loomulikult kiirema/aeglasema südametööga jne.

Niisiis, unustage ennustused, ärge rasedatele neid ka öelge, eriti seda, et oi, sa oled juba nii suur, no siit tuleb küll tüdruk Lihtsalt oodake ja vaadake, saladuseks ei jää see niikuinii. Kuigi nii põnev oleks, kui päriselt saaks ka ennustada … Aga noh, see on enda kiusamine ja aja raiskamine.

Nagu mulle esimeses ultrahelis “kumb on, kas on näha” peale pahuralt vastati: kaks varianti siin ju ainult on!

Loe ka neid lugusid