Jaga:     
Blogid

Auhinnalised kohad! Tantsuklubi KOIT esindas Eestit rahvusvahelistel tantsuvõistlustel Hispaanias

Tantsuklubi Koit esindas Eestit 25.-29.06.2017 Hispaanias toimunud International Dance Games võistlusel.

Klubi võistles 10-12-aastaste laste vanuseastme kahes kategoorias: folktantsud ning estraaditantsud. Ainsa Eestit esindava klubina vastas KOIT võistluste kõrgele standardile.

Klubi saavutas folktantsude kategoorias tantsuga „Pulga polka“, mille autoriks on Kristina Raja, auhinnatud teise koha. Estraadi-tantsude kategoorias saavutati Kristina Raja numbriga „Mustlaslaager“ 1. koht. Kokku võistles 47 numbrit.

Olümpiamängudega sarnasel võistlusel olid esindatud lisaks Hispaaniale ja Eestile ka Leedu, Venemaa, Gruusia, Indoneesia jt. riikide tantsijad ning muusikud. Žürii esimees, Itaalia balletiteatris tunnustatud koreograaf Roberto Lori, hindas võidunumbrite isikupärast tehnilist ülesehitust, tantsijate akrobaatika – tantsuoskust ning füüsilist võimekust. Eesti klubi jäi eriti silma koreograafi tööga võidunumbrite stiilipuhtas tervikkompositsioonis.

International Dance Games võistlused toimuvad igal aastal erinevas Euroopa riigis.Tantsuklubi KOIT noorsportlased on võistlustulemustega rahul ning õnnelikud.

Antud tulemus näitab, et eesti lapsed on nii rahvatantsu - kui akrobaatika ning tantsutehnika tublid valdajad. Kui laps alustab professionaalsete treeningutega juba 3 või 4 aastaselt, võib temast edukalt saada professionaalne tantsija!

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid