Jaga:     
Blogid

Marilyn Jurman: "Mul on kohutavalt vedanud Rumi isaga!"

Ausõna, ma ei kujuta ette kuidas saavad hakkama üksikemad ja emad, kelle mehed on põhimõtteliselt kogu-aeg tööl või lihtsalt lontrused, kirjutab Marilyn oma värskes blogipostituses.

Vaatamata sellele, et mu mees käib tööl ja nagu ta ise armastab mulle meelde tuletada, et see on ka tema esimene laps, siis minu arust pühendub ja tegeleb ta Rumiga vähemalt sama palju kui mina.

See ei ole lihtne. Või noh, tegelikult vist on lihtne, kui sa oledki ainult ema ja muud ei tee, kuid minu jaoks võibolla on kohati kõige keerulisem see, kuidas olla ainult ema? Kuidas lasta lahti sellest kripeldavast tundest, et ma peaksin ju ometigi midagi veel tegema?

Kõik suhted lõppesid kolme aasta sees

Kuna meil möödus Jannoga jaanipäeval kaks aastat meie esimesest kohtumisest, siis pühendan selle postituse talle. Aga, et ma saaksin rääkida kuidas Jannost sai minu tütre isa, selleks ma pean alustama veidi kaugemalt.

Umbes 4 aastat tagasi, kui lõppes mu järjekordne peaaegu kolme aasta pikkune suhe, sain ma vallaliseks. Mul nimelt oli selline tore komme olla alati suhtes nii umbes 2 aastat ja 9 kuud. Ja seda alates 15. eluaastast. Veider, kuidas me kordame elus pidevalt samu mustreid. Lisaks sellele, et kõik mu suhted lõppesid alati täpselt enne, kui sain kolmanda aastapäeva puhul kimbu lilli või monoloogi teemal, et aastapäevad on ülehinnatud, kippusid mu noormehed ka mu sõbrannadega nudismi harrastama.

Beebisid ei saa beebidega teha

Samal ajal jäin mina koguaeg vanemaks, aga iga mu järgnev silmarõõm oli ikka samas vanuses nagu 15aastaselt. Okei, no nii hull see asi ka ei olnud, aga ühel hetkel tundsin ennast küll nagu Madonna. See tähendab sama ägedana, kuid miski minu sees, kutsume teda Kaineks Mõistuseks, ütles, et beebisid ei tasu beebidega teha.

Ja ärge saage minust valesti aru, ma arvan siiski, et vanus on kõigest number ja mul on ükskõik kes kellest kui palju vanem või noorem on. Aga see va Kaine Mõistus arvas, et beebide tegemiseks tuleks otsida mõni täisealine noormees.

Loe avameelset ja liigutavat lugu armastuse leidmisest Marilyni blogist SIIT

Loe ka neid lugusid