Jaga:     
Blogid

Väikelapse ema: "Ausõna, ma suudan rääkida ka muudel teemadel kui lapsed." (4)

Mulle ei meeldi üldse selline meeste ja naiste segregatsioon, mida mõnedel pidudel harrastatakse. Et "naised, olge teie siin ja rääkige naistejutte, meie räägime tähtsaid jutte". Miks? Äkki tahan ma hoopis meestega hängida? Või – oh õudust – et kõik suhtleksid koos?

Pidasime mehe sünnipäeva. Oli hea muusika, toredad inimesed, õlled, särgid-värgid ja üleüldse üks meeldiv õhtu. Seltskonnas oli aga üks mees, kes oli võtnud kaasa oma lapse ja arvas, et tema kohustus on minuga ainult ja AINULT oma lapsest rääkida. Meessoost sõpradega rääkis ta sõjast ja minuga lapsest, kirjutab Madli oma blogis.

Küllatulnud sõbrad oblogidlid mehe kaaslased Kaitseliidupäevilt, nii et põhilised jututeemad keerlesid ikka relvade, rakmete ja kunagiste sõprade ümber, kellega koos metsas käidud sai. Võiks ju arvata, et minusugusele pole need jutud just eriti huvipakkuvad, aga siiski – huvitav jutuvestja suudab ka lambipirni vahetamisest põneva loo rääkida. 

See üks mees lapsega ärritas mind kahel põhjusel: a) mind tõesti huvita võõraste inimeste lapsed. Mind ei huvita tegelikult ka võõrad inimesed ja nende elu, kui nad just väga huvitavad pole, aga lapsed ... oeh. Ärge saage valesti aru, oma tuttavate, sugulaste ja sõbrannade lapsi ma jumaldan ja võiksin tunde nende eluolust kuulata-rääkida, aga see huvi ei laiene võõraste tittede peale;

b) see võib nüüd üllatusena tulla, aga ma tõesti suudan rääkida muudel teemadel ka. Ausalt. Kes ei usu, võib proovida, tulemused võivad olla šokeerivad.

Ma tean, et sellised mõtted on liiga ekstreemsed, sest ma olen ennegi vastu päid ja jalgu saanud (mitte oma mehelt, vaid naistelt enamasti), miks ma võõraste meestega suhtlen, aga, aga, aga.... Seni, kuni ma elan, keeldun ma kohustuslikest naistejuttudest ja suhtlen ikka nendega, kellega tahan.
 

4 kommentaari

M
mees  /   20:55, 28. juuni 2017
mis häda on sellistel naistel oma jutukesi avalikustada? no mida ma sellisega räägin, kes arvab, et teised peaksid temale lambipirnist huvitava jutu kokku keerama, aga tema ise ei pea teistele sama pakkuma? ka tittedesrt saab huvitava jutu, kui on hea jutuvestja. käesolev eksemplar ilmselgelt ei ole. puhas ja tüütu eneseupitamine.
N
No  /   22:44, 28. juuni 2017
Tahaks oma tutvusringkonda ka selliseid naisi.
E
ema  /   01:25, 29. juuni 2017
Mul on ka kaks last aga lisaks laste juttudele valdan väga hästi teemasid oma erialast mis on üldiselt väga tehniline ja on isegi palju mehi. Kodus lapsega oleva naise jaoks on väga nüristav peale lapsega kodus veedetud päevi külla tulnud inimestega ka lastest rääkida. Küsitakse räägin muidugi, aga käin kuus 2 päeva koolis ja siis küll lapsed jutuks ei tule.
J
ja  /   10:36, 29. juuni 2017
ilmselgelt ei saanud sa jutu käigus seda lihtsat asja tollele mehele öeldud, vaid pidid interneti kaudu oma frustratsiooni välja elama!

Loe ka neid lugusid