Jaga:     
Uudised

Arusaamatu olukord: laste suvistel mängumaadel müüakse ja tarbitakse alkoholi ja suitsetatakse, kuigi mängumaad ise seda ei poolda

Pere ja Kodu lugejad on suures osas selle vastu, et laste suvistel mängumaadel alkoholi müüakse, ka mängumaad ise ei propageeri oma territooriumil alkoholi tarbimist, ent müügil on see ometi. Miks küll?

"Kindlasti ei propageeri me mängumaal suitsetamist ja alkoholi tarvitamist ning ka meie kodukorras on sellekohased punktid olemas," kinnitab Anžela Lember Vudila OÜ-st.

Ta viitab, et Vudila territooriumil on märgistatud ala, kus siiski lubatakse suitsetamist, aga seda atraktsioonidest ja laste aktiivsest tegevusest eemal. Mujal territooriumil on üles pandud sildid, mis keelavad suitsetamist. "Kui on kuskil inimesi, kes suitsetavad mittelubatud kohas, siis pöörduvad meie instrukorid kindlasti külasatja poole ja juhatavad ta selleks ettenähtud kohta," lubab Lember. "Lahja alkohol - õlu, siider ja vein - on müügil Vudila grillmajas. Ostmisel valatakse see plasttopsidesse, sest alkoholi purkide ja pudelitega meie territooriumil ringi ei tohi liikuda."

Lember paneb südamele, et kange alkoholi tarvitamine Vudila terrotooriumil on keelatud ning joobes inimesed ei saa ega tohi Vudilas viibida.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid