Jaga:     
Kodu | Reisime koos

5 nippi, mis aitavad Lottemaal raha säästa (1)

Keeruline on leida kedagi, kes teaks kedagi, kellele Lottemaal poleks meeldinud. Siin on mõned nipid, mis seal toreda päeva veetmisele kaasa aitavad, kuid samas pisut raha säästavad.

1. Võta kaasa joogivett! Kuumal suvepäeval kulub seda pere peale palju. Kahe-eurone pudelivesi, mis müügil, on ilmselge raiskamine. Janu kustutamiseks pole limonaad tõhus.

2. Lapsed, kes vajavad päeval puhkust, aga enam vankris ei maga, leiavad endale mõnusa puhkepesa võrkkiiges. Samuti on mitmetes majades toad koos voodikeste või diivanitega, kuhu hetkeks pikali visata.

3. Leppige lapsega eelnevalt kokku, mitu jäätist või limonaadi te ostate ja kas kulutate ka suveniiripoes millelegi. Koha peal, kus ahvatlused käeulatuses, on palju keerulisem hakata reegleid paika panema. Kaval vanem võib ka mõne poest ostetud Lotte mahlajoogi, limonaadi, rosinaid või maisikepikesi kotti panna ja mängumaale kaasa võtta.

4. Kui kavatsete läheduses ööbida, kaaluge kahe päeva pileti ostmist. Siis saate tegevused paari päeva peale ära jaotada ja ei pea proovima ühe päevaga viimast võtta. 

5. Rong on küll ahvatlev, aga täiesti vabalt võite tee parklast Lottemaani ka jala ette võtta. Eriti, kui rahvast on palju ja tekivad rongisabad. Või võtke näiteks ühe otsa rongipilet. Ühe otsa rongipilet maksab üks euro.

1 kommentaar

H
hammas  /   12:10, 20. juuni 2017
nagu lahingusseminek....

Loe ka neid lugusid