Jaga:     
Blogid

"Nüüd rahuldub ta võidunud peaga, räpaka ja rumala elukaaslasega, kelle plussiks oli ilmselt see, et ta ei piira mehe joomist." (7)

"Kuidas inimesele öelda, et mees võta end kokku ja ava silmad! Kas alkohol on siis tõesti nii maitsev, et inimene enam ei näe, mis elu ta elab?" kirjutab oma blogis Eveliis.

Ta elas vanalinnas, tal oli ilus ja tark naine, kaks last, hea töökoht - väljastpoolt tundus, et tegu on ideaalse perekonnaga.

Selle postituse alapealkiri võiks aga olla “Kuhu alkoholi liigtarvitamine lõpuks välja viib”. Ehk siis. Mul on üks tuttav. Selline tore mees, hästi sõbralik ja võiks isegi öelda, et kuldsete käte ja lahtise peaga, aga natukene palju on talle alati alkohol meeldinud. Alguses mõtlesin ma, et no mis seal ikka hullu, las inimene joob iga õhtu oma neli õlut ära ja nädalavahetusel kolm korda rohkem, et elu ei jää tal ju elamata ja töö tegemata. 

Kaks aastat tagasi läks ta oma naisest lahku. Rohkem ma teda ei näinud. Kadus kuidagi pildilt. Nädal tagasi saime me kogemata kokku. Sattusime ühte seltskonda. Oli laupäeva hommik kell 11. See tuttav oli juba märgatavalt vindine. Kui juttu hakkasime rääkima, saime teada, et vanalinna asemel (kus ta ka peale lahkuminekut korterit üüris) oli ta kolinud Lasnamäele, tegi juhutöid ja elas koos uue pruudiga.

Õhtul peale tööd, Maxima kassapidajana, liitus meiega ka tema uus pruut. Ma pidin pikali kukkuma. Ei ole tõesti ilus arvustada kellegi välimust, kuid see noor naine nägi välja nagu elu hammasrataste vahele jäänud paadialune. Mitte kole, vaid kasimata. Rasvaste salkus juustega. Selline räpane. Mul tuli kananahk peale. Kui ta suu lahti tegi, tuli sealt jutt, mis meenutas külajoodikute heietusi.  Sauna ta teistega ei tulnud, sest ta “alles käis pesus”. Juuste järgi otsustades võis see olla paar nädalat tagasi.

Istus oma mehe kõrvale, kes selleks hetkeks oli juba poolpilditu, ja kiitis aegajalt meile teistele kui tubli mees too meie tuttav on. Ma vaatasin seda kummalist paari ja lihtsalt ei saanud aru, kuidas üks elu võib nii p….sse minna. Meie tuttav on selline pigem ilus ja edev mees, kannab firmarõivaid ja hoolitseb enda eest rohkem kui keskmine naine ning tuletan meelde, et veel kaks aastat tagasi elas ta väga hästi - noor ja edukas mees ühesõnaga. Nüüd rahuldus ta võidunud peaga räpase ning rumala elukaaslasega, kelle plussiks oli ilmselt see, et ta ei piira mehe joomist. Kurb oli vaadata, kuidas too endine edukas noor mees salaja kotist midagi rüüpamas käis. Vaevalt see “Kelluke” oli...

6 kommentaari

V
veel  /   19:21, 5. juuni 2017
mingi inisev baaba, kes lõpetab kindla peale sama moodi nagu need jotad..
R
Raudselt  /   19:44, 5. juuni 2017
olid selle esimese naise peale sisimas kade, sest nagu isegi ütlesid, ta oli ilus ja tark. Ja rääkisid tedagi taga nagu seda praegust. Vahet pole mis olukord, keskmisel naisel ikka vaja ussitada.
L
lugeja  /   22:07, 5. juuni 2017
kuidagi nagu väljamõeldud "jutuke" või "looke"
E
eks siis  /   22:31, 5. juuni 2017
igast perfektsionistist saa ükskord villand!
S
sa oled haige inimene  /   23:08, 16. juuni 2017
Rapakas - 25 kaisin ringi kunstkuuned, juuksed jne nuud ei ole ma juukseid kamminud kolm kuud ja ei kavatsegi sinusugused halvustavad inimesed on habiplekk uhiskonnale. vanasti kaidi pesemas korra nadalas saunas. uus generatsioon vaidab et suurpuhastust tuleb teha iga nadal ja duzzi all peaks kaima kaks korda paevas. Kui kusitakse millega sa tegeled kasvatan kodus lapsi koristan kiire. Mu vanaema kais tool pidas kodus loomi 30 hectarit maad ja siis veel olid tal lapsed ja marja moosi ja suldi vaaritamised. Absoluutne habi plekk oled saa. Tanapaeval uks supermarket ja kui juuksed on kammimata siis sisse ei lasta. rasused juukseid sudame ajad pahaks kui loll voib uks inimene olla.
A
aa  /   23:15, 16. juuni 2017
ja need maad hariti kasitsi hobusega, sinu suguste parast kaibki meie riik alla. mingi ilusalongist ara hellitatud jompsikas kelle ema ei tea midagi raskest toost.
I
ikkagi  /   16:04, 20. juuni 2017
on iga räpakott naine Printsess. kui ollakse piisavalt joonud.
ainus. millest mina aru ei saa. et ka meie küla Maxima kassapidajad vastavad samale kirjeldusele.
mis teema selle Maximaga siis on ?
ok ma saan aru küll . et tiba teemast välja juba. a kas keegi seletaks ?
miks Maxima ei vali üldsegi ? meil siit küla Maximast läks kutt kinni. istub siiani .kusjuures nagu hiljem selgus. et varastas kõik see aeg ka poest ( kinni läks muude asjade tõttu ) . maxima vargustega vahele ei jäänud. kuivõrd teadis. kus täpselt kaamerad näitavad .

Loe ka neid lugusid