Jaga:     
Uudised

Mihkel Raud: "Kui daunlõudiks mõne moodsa ovulatsiooniäpi ja nihverdaks end naisele õigel hetkel külje alla?" (9)

Ma olen end viimasel ajal hirmsatelt mõtetelt tabanud. Nii hirmsatelt, et ainuüksi mõte neist mõtetest ajab mul ihukarvad püsti. Ja muidugi on minu halbades mõtetes süüdi riik. Mis sest, et tegelikult tahab ta ju kõige paremat.

Kordki on kaubandus­keskustes pihku topitud valimislubadused täide viidud! Ole aga naine ja sünnita kolmas laps, pappi hakkab seepeale ustest ja akendest sisse sadama. Või noh, päris sadama ei hakka, aga tõsi on, et alates kolmandast lapsest tõusevad lapsetoetused Eesti mõistes radikaalselt. Just taoline radikalism on mind (ja usutavasti teisigi) patumõtetele tõuganud.

Mis oleks, kui nihverdaks end naisele õigel hetkel külje alla? Daunlõudiks mõne moodsa ovulatsiooniäpi, rehkendaks päevad kokku, viiks proua peenesse kohta sööma, ajaks natuke kärbseid pähe, kingiks võibolla isegi lilli, kuulaks enne voodisse pugemist Ed Sheeranit (see talle miskipärast meeldib) ja… niuhti, vormistaks ära, ilma et abikaasa sellest ise arugi saaks.

Ja siis… oh püha jumal, neid eurosid ei suuda keegi kokku lugeda! Ning mida kõike nende eest osta saab! Ma suudaksin lõpuks ometi normaalse auto liisida. Või veel kangema konfiguratsiooniga arvuti osta. Mitte et mul kumbagi vaja oleks, vaja on mul üldse hämmastavalt vähe. Aga ikkagi, mis oleks, kui...?

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

8 kommentaari

R
raud  /   20:46, 3. juuni 2017
oled dauni nägu,vaata ,et seekord tühja pudelit kaasa ei võta.
J
jälle see sots  /   20:59, 3. juuni 2017
oma imeliku jutuga.
B
Bean  /   20:59, 3. juuni 2017
ovulatsioon tundub olevat Mihkel Raua lemmiksõna, juba rohekem kui 1 uudis selle teemal tema nimega seotud
M
Mr.  /   12:57, 4. juuni 2017
Ma just mõtlesin samale asjale, et kuidagi perverseks juba hakkab see tema ovulatsiooni ja seksijutt minema. Kui ikka mees mõtleb kogu aeg mingile naise ovulatsioonile ja menstruaaltsüklile..
M
mx35  /   22:38, 3. juuni 2017
miks öeldakse et naise ei sünnita... miks ei nõuta meestelt et nad TEEKS rohkem lapsi ja kondoomi müük võiks olla keelatud...
S
Sa Mixel  /   07:33, 4. juuni 2017
taunloadi omale mute nupp
K
kuller  /   07:55, 4. juuni 2017
mida sina naistest tead, sulle on vaja hoopis teist äppi, sellist mis kõige lähemal asuva homo üles leiab!
N
naine  /   16:27, 4. juuni 2017
Ei saa hästi aru, mida Mihkel mõtleb. Kas ta ei ole rahul meie lastetoetustega, või häirib teda see, et enam riigikogus aega ei raiska ja suurt palka ei saa. Kui seal istus, miks siis maksumaksja raha eest autot liisis. Kas tal on ka raha puudus, ei usu. Tal nüüd noor ti..bi kodus, muudkui vorpigu lapsi. Aga äkki ise ei ole enam võimeline. Siis oleks lahendus, et keegi teine aitab, jääb ikka perekonda ja lastetoetus tuleb igal juhul.
M
Muido  /   02:26, 5. juuni 2017
Sõna "radikaalne" kasutamine siin kontekstis on suht meelevaldne. Ilmselt ei ole mõeldud eriti selle sõna tähendusele. Teatavasti tuleneb see ladinakeelsest sõnast radix, mis tähendab juurt või algallikat.

Loe ka neid lugusid