Jaga:     
Uudised

Saara Kadak: "Esimene kuu beebiga oli ikka paras väljakutse!"

"Teine kuu tundub juba palju rahulikum, on rohkem aega endale, jõuan süüa teha ja isegi juukseid värvida! Jess! :)" kirjutab Saara Kadak Pere ja Kodu kolumnis.

"Praeguseks on beebi pea kahe kuu vanune. Paljud ütlevad, et esimesed kaks kuud on kõige raskemad. Eks ta nii ole jah, et hetkest, mil beebi sünnib, langeb ikka päris suur murekoorem peale. Kogu aeg on küsimused õhus. Miks ta nii vähe magab? Miks ta nii palju magab? Miks ta kaka selline on? Mis punnid need on? Kas tal on mingi allergia? Kas ma sõin midagi valet?

Teine kuu tundub juba palju rahulikum, on rohkem aega endale, jõuan süüa teha ja isegi juukseid värvida! Jess! Aga pean tõdema, et esimene kuu oli paras väljakutse küll. Esiteks, sünnitusest taastumine füüsiliselt ja ka vaimselt oli üsna keeruline. Teiseks on 24/7 su rindade küljes beebi, kellest sa veel päriselt aru ei saa, sest pole jõudnud teda veel nii hästi tundma õppida. See lõputu horisontaalses sundasendis olemine ajab vahel ikka hulluks. Aga toredaid trikke on selgeks õpitud. Näiteks kuidas saada ainult varvaste abil sokid jalga. Või kuidas saada kätte teisel pool voodit olev telefon, samal ajal kui beebi sööb."

“Mõtle, vaid aasta tagasi oli meie elu hoopis teistsugune,” ütlesin Märdile, kui jalutasime beebiga meie peagi valmivast kodust mööda. Tulid pangalaen ja oma kodu, mille sisustamine nüüd hooga pihta hakkab. Tõsi, ka suuremat autot oleks tarvis."

 Loe Saara Kadaku kolumni beebipere elust värskest numbrist!

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid