Jaga:     
Uudised

Taavi Rõivas: "Luisa hoiab kõik kontrolli all." (2)

"Ühel hommikul leidsin pesu sorteerides tema hommikumantli taskust kruvikeeraja, ilmselgelt on kuskilt olnud vaja veidi timmida," kirjeldab Taavi.

"Luisa annab endast emana sada protsenti – ta on meie laste jaoks alati olemas. Minu ülikiire töötempo tõttu ei ole harvad ka need juhud, kus Luisal on tulnud isadepäeva üritusel “katet teha” ja isadega jalgpalli mängides väravaid lüüa.

Luisa on see, kes meie peres kõik kodused asjad kontrolli all hoiab, alustades isetäituvast külmkapist ja lõpetades kommunaalteenuste lepingutega. Ma püüan omalt poolt veidigi abiks olla, viies hommikuti Miinat kooli ning korraldades mõnikord issi ja tütre päevi, kus saab näiteks slaalomisuuskadega mäest alla lasta või kinos käia. On sõnadetagi selge, et Luisa on Miinale väga suureks eeskujuks."

Lugu Luisa Värgi perest ilmus Pere ja Kodus

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

2 kommentaari

E
Ehh  /   05:59, 21. mai 2017
Luisa lehvib ringi ja loodab omakorda, et Taavi hoiab kõik omakorda kontrolli all. Ma ei saa aru, mis kiired perevälised tegevused Taavil küll on, sai mõlemast ametist priiks, noh, valiti riigikogu asespiikriks lohutuseks, aga nagu näha, ta ei tööta sealgi, ka teine KE esindava Eesmaa tool on alalõpmata tühi.
Taavit oli üle mitme aja näha vähemalt ööistungil, kus ta andis vanakesele Nestorile uneaega.
N
no  /   06:45, 21. mai 2017
jäle mugav elu, eksju? Sokid triigivad ennast ise, hambapastatuub täidab ennast ise ja vetsurull ei saa kunagi otsa... Sellega veel kelkida! Mõne aasta pärast loeme Veidenbergi kolumnist jälle lugu masendunud ja ennast kaotanud naisest. Taavike aga hüppab ikka rõõmsalt ringi eiteakus.

Loe ka neid lugusid