Jaga:     
Blogid

Pereema: "Kas andestada mehele petmine või lüüa uks kinni?" (39)

Ma ei ole kunagi mehe telefonis nuhkinud (pole põhjust!), kuid ühel hommikul sealt kella vaadates sattusin öisele sõnumile, mis ei jätnud kahtlust - mu abikaasal on armuke!

Olin vestluses sõbrannadega ikka öelnud, et olen 99 % kindel, et minu abikaasa mind ei peta. Ühe protsendi jätsin lollile juhusele, et no äkki pärast kodust tüli, purjus peaga, kuskil ühe korra...

Olin täiesti tuim, kui talt vastuseid nõudsin. Tuli välja, et viimased kolm aastat on tal olnud armuke, vana tuttav, keda põgusalt teadsin. Mehe seletus kõlas umbes nii: "Ma ei saanud kodus piisavalt tähelepanu endale kui mehele ja see ajas mind hulluks. Mul on väga kahju." Punkt. Oligi kõik. Et nagu minu kui naise süü?!

Meil on kolm 1,5-2aastase vanusevahega tütart. Tõepoolest, omavaheliseks suhteks ega sagedasteks intiimsusteks pole kuue aasta jooksul aega jäänud. Heal juhul kord-paar kuus seksime. No mida ma siis tegema oleks pidanud? Olen kõik need aastad vaevu jalul püsinud. Kuigi mees on hea isa ja tegeleb lastega palju, siis on koormust jagunud mõlemale. 

Mees põhjendas, et ei plaaninud peret maha jätta ja lootis selle abil hoopis meie suhet parandada. Kas tõesti?! Kuidas saab samal ajal suhet parandada ja armukest pidada? Kus see loogika siin on, kas keegi seletaks?

Sellest naisest pole mul sooja ega külma. Ta on üksik ja tal ei ole vastutust kellegi teise ees. Mees aga on minu jaoks nüüd hoopis teine inimene, kelleks teda pidasin ja minu jaoks oleme need aastad elanud vales. Kuna ma ei uskunud iial, et ta mind petab, siis ei suuda ma teda uskuda ka nüüd, kui ta väidab, et ei soovi seda enam teha!

Kas teie andestaksite petmise? Ja kui, siis mis tingimustel?

25 kommentaari

E
eks kõiges ole süüdi  /   19:24, 17. mai 2017
naine,moslemitel on tuline õigus.
E
eks kõiges ole süüdi   /   21:08, 17. mai 2017
No muidugi moslemikummardaja, mida veel, eks ole, rumalamat vastust annab ikka välja mõelda!!
K
kas teie ei salli  /   21:27, 17. mai 2017
moslemitest akadeemikuid,õigeid kultuurikandjaid,et kisendama kukkusite ?
Inimestel on teie pärast sügav häbi , ennekuulmatult kurb takkapihta. Mees ju
ise süütuse kehastus .
N
no milles on süüdi süütu mees  /   21:21, 17. mai 2017
aus ja hoidev süütu mees pole milleski osaline,isegi mitte armukestele kepikõnni õpetamises.
Jutus olev mees on omade sõnade järgi lausa süütu latseke ja seda isegi ilma moslemiteta ja õigete ning tarkade kaasmaalaste kärata.
A
andestada võib,  /   19:28, 17. mai 2017
aga kui mees siiski ära läheb siis on täiesti kaltsu tunne.Kui pisarsilmil palub vabandust siis võib ju andestada, natuke.
J
JoppEduardo  /   20:36, 17. mai 2017
Mölakale sulg sappa ja valmis! Abielumees ei tohi olla reetur!
S
Sõltumatu  /   20:42, 17. mai 2017
Suhe on nii ehk nii rikutud igaveseks. Adestus - see on sel hetkel lihtasalt üks sõnakõlks. Tea vähemalt seda , et edaspidi arvestad ainult iseendaga. Laste nimel võid muidugi mingid aastad nägusid teha.
J
jukko  /   20:44, 17. mai 2017
Ega minagi petaks kui kord nädalas saaks. Mehele tuleb ka aega leida. 1 kord kuus halastusseks on mõttetu. Naised ei huvitu meeste vajadustest Meil on vaja 3-4 korda nädalas. Ise oled süüdi. Vaene mees. Kujutan ette kui pinges ta on kui 1x kuus saab.
P
pille   /   20:58, 17. mai 2017
Et naine süüdi,kui mees ei suuda naist rahuldada. tuleb teha nii mehed ,et naine ei oleks väsinud- tegelege ka lastega. olge 24/7 kolme lapsega ja naine tuulutagu end iga nv, väljas. vaene mees tõesti???? Naisele tuleb aega leida,et ta ei oleks nii väsinud. te mehed ei teagi ,mis on lastega kodus olla. aga jah,selle mehe viskaks ukse taha,elatis peale ja mingi trukkigu oma armukest.
L
lol  /   21:10, 17. mai 2017
pille mine tööle ja hakka pertele raha teenima,,,las mees kasvatab lapsi, mis sellelt arvad?
T
To lol  /   21:36, 17. mai 2017
Ma käin tööl.mul lapsed on juba nii suured,et saavad oma eluga hakkama. ma räägin üldiselt. mul seksiga probleemi pole. mehed on aga lödipüksid,kes tulevad koju ja arvavad,et ei pea midagi liigutama . seda ei mõtle,et naine ammu tüdinenud sellisest mehest.
M
mh  /   21:44, 17. mai 2017
Minuga läks ka nii. Küll olin nii mees, et astusin lihtsalt üks hetk uksest laksti välja. Kõike proovisin, küll pille soovitatud tegelemisi ja kõike muud mõeldavat. Ju rääkisin teist keelt.
Aga oh seda üllatust, kallis lapse ema ei saa siiani aru, mis juhtus hoolimata seletamisest.
Vaadake pillet, pere nr1 prioriteet on mehe ja naise suhe, kui se eon ok, siis tulevad lapsed ja muud loomad.
Naised kipuvad tegema selle vea, et abielluvad lastega ... siis paraku on nad lastega mitte mehega abielus, reetur on nüüd kes?
J
Jauram  /   21:25, 17. mai 2017
Mehele ei ole vaja halastussexi, trahvipataljoni- täna olid tubli...saad, eile ei olnud ja jäid ilma ! Ja see nääklemine-targutamine ja siis aidaa, ei oota armuandi vaid koostööd, mõlema panust !!! Mina saatsin ammu, oma, kus kurat ja .... No nii palju ikka saab kui mehele vaja probleemide (terviseheaks) vältimisex vaja on !? Naised võiks natuke õppida meditsiini , meeste vajadusi(õigemini organismi) vajadusi !!!
Ja teinekord kui pea, kõht jne valutab on sex ehk ainuke ravim .... Siis, oleme hommikul aga unustatakse et selleks ajaks on lapsed üleval.... Nähke vaeva ka naised, ärge süüdistage mehi !
E
Ei aita mitte miski  /   21:55, 17. mai 2017
Jah, sex on väga oluline ja vajalik. Meil oli täiesti normaalne periooditi lausa 3 kuni 4 korda päevas seksida aga näe ikkagi leiti teine. Ja kuna olen nedest "peavaludest" lugenud ei toonud kunagi sellist asja ettekaandeks. Isegi kui ise ei tahtnud, siis ikkagi tegin seda oma armsa abikaasa jaoks hea meelega. Alati on väga suur asi kuidas inimene ise asjasse suhtub. Mitte et ah, ma ei taha ja ei viitsi aga nae, armastan oma meest ja tahan talle meelejärgi olla. Kui just ei vedele voodis 38,5 palavikuga.
A
a,  /   22:22, 17. mai 2017
kust sa muidu halastusseksist lugesid? Egas petja jaoks seks oluline ole, oluline on petmine-risk-seiklus-väljakutse...seks on üldse see viimane sõltlase jaoks. Petjad pigem ikka impotentide kilda kuuluvad, naistega jahh tiba teisiti, need on need nümfomaanid, kes meest petavad.
E
Ei sest asja saa.  /   20:47, 17. mai 2017
Kui ikka küsimus õhus, siis ei kao see küsimus enne. kui laiali mindud.
See mees on nõrk, tal puudub funktsioon või roll, ta tunneb end igas situatsioonis üleliigsena, mis tähendab, et ta peab koguaeg tõestama, et on iga kell mees, mitte peemees. Nõrk isend.
W
www  /   20:52, 17. mai 2017
naine ju rikkuski abieluvannet - seks kord kuus, no mida nalja...
P
pille   /   21:00, 17. mai 2017
No sina www tahaks vist 4x päevas k...i. soovitan litsimajja minna siis.
P
pillele  /   21:20, 17. mai 2017
Mis sul muidu tööd vähe?
P
pille   /   21:40, 17. mai 2017
oi kas mõni muretseb mu töö vähesuse pärast. pole vaja. ma saan oma tööga nii kodus,kui tööl hakkama.
K
karikakra mängulust  /   21:06, 17. mai 2017
Pettusest kogu elu koosnebki ja armastus on suurim valetamise kunst....
andestamine on kindlasti kõige õigem tegevus,sest süüta pole meist keegi.
L
lahendus olemas...  /   21:09, 17. mai 2017
...elagem üksi, siis pole südamevalu ka
O
oodake   /   21:16, 17. mai 2017
presidendi kutsutud uuseestlased ära ja siis lööb moslem sul suu kinni, siis ei ole enam küsijat ega probleemi. Ja kui piuksud, siis on sharia seadus ja kepihoobid.
A
aga siis hakkab see loetust aru saanud ja kommenteerinud  /   21:24, 17. mai 2017
k.21;08 lausa kriiskama . Teeb oma healekesele liiga ja annab näppudele valu.
O
olulisim küsimus  /   21:28, 17. mai 2017
-kas lüüa uks kinni enda taga või mehe ees.
K
Kristel  /   21:38, 17. mai 2017
Tõesti seksin kord paar kuus ja mees "võtab kõrvalt" on oi kui jube? Tõesti nii lolli naist annab otsida... ei otsinud teist hästi, elas üle teise naise panusega ka hästi, ära ei läinud? no tahad lapsi järjestikku ole rahul et mees kodus. Pole ära läinud ehk on natuke kohusetunnet . Mina ei eeldaks, sest miks , sest lapsed tuleb muretseda nii, et mõnus MÕLEMALA.
E
Ei aita mitte miski  /   21:50, 17. mai 2017
Meil abikaasaga 4 last. 2 poega ja kaksikud tütred. Olin kolmandat korda rase, kui ta leidis endale armukese, ja kohe ütles, et tahab ära minna. Ütles, et asi pole sexis. Rõhutas alati, et sex väga hea, ja poolteist aastat käis armukese kõrvalt minu juurde sexi saama. Ja rääkis, et minu järele ei igatse vaid seksi järele minuga. Ja kui ma nägin, et juba niikaua ei ela minu ja lastega, siis jõudis kohale, et egas siin ainult sex ei aita. Ütles, et läks koduse rutiini ja olme pärast ära. t ikka kogu aeg pereprobleemid ja minu kui naise probleemid, külla autoga hädad, kodus vaja parandada, putitada, lastega vaja jne. Ja tal sai villand. Lastega aga tegeleb, ja aitab mkogu aeg mind kui laste ema. Eks see andestamine on ikka sisetunde asi. Ehk aitab aeg, kes teab, 4 last pole ju 1 laps. Aga praegu ei ole küll enam midagi mille küljest kinni hoida. Seega lahutasime poolteist aastat hiljem ja elame oma elu eraldi teineteiseta!
R
Reimo  /   21:52, 17. mai 2017
Aga kui pereema petab, siis ju järelikult mees ise süüdi.
A
A.  /   10:20, 18. mai 2017
Kas Õhtulehe pere ja kodu rubriik jätkabki infantiilsete Eesti lapsmeeste seikluste kirjeldustega... Need, kes muuhulgas tänu enda kehva tervise tõttu (kuna ei hoolitse enda eest) ei kõlba isegi mitte seemendajaks, rääkimata millekski muuks? MIs järgmiseks korraks? Ma leidsin endale armukese, sest samal ajal, kui naine taastus sünnitusest ja istus meie ühise lapsega ööd ja päevad üleval, ei suutnud ta MULLE piisavalt tähelepanu pöörata....
T
Tartlanna  /   07:16, 19. mai 2017
Truudusetu mees on nagu joodikki, kummagi tõotust ennast parandada ei saa tõsiselt võtta.
Mina olen ukse kinni löönud mehe nina all ja ei kahetse.
S
Solei  /   07:24, 19. mai 2017
Ise lõin ukse kinni ja pole kordagi kahetaenud.Oli küll 3 väikest last, aga avasin uue ukse ja olen nüüd 25 aastat olnud ülimalt õnnelik inimene koos oma lastega, keda on nüüd 5 ja kõik fäiskasvanud.Lapsed said isa, mina abikaasa ja abikaasa sai endale lapsed.
N
N50  /   07:33, 19. mai 2017
andestasin. just poja pärast. aga kahetsen... sest nüüdseks ikka ammu lahus. kes varastab ja valetab . teeb seda elu lõpuni. parem raskustes üksi. kui valedes "kahekesi" . ei enam .
S
Soleile  /   07:44, 19. mai 2017
Vat ei usu ilmaski et see Solei uus mees teise mehe 3 last kasvatades yliönnelik oli. Ja siis kui veel 2 yhist last tuli,kui palju armukadedust uute ja vanade laste vahel. Kärgpere loomine on neile kes on mölemad oma eelmistes kooseludes peksa saanud,yhesönaga peavad paratamatusest omale uue pere looma,aga lapsed ega te ise pole kärgperes kunagi önnelikud,ainult biol peres on see vöimalik,aga kui laste isa mölakas petja,siis polegi muud lahendust kui see hale kärgpere kus KÖIK kannatavad. Niiet ära valeta!
H
Hea, naine,  /   08:36, 19. mai 2017
püüa andestada. Sul on lapsed ja Sa kindlasti ju armastada teda siiski, ehkki hetkel on väga vlus. Usaldust on küll raske taastada, aga hea märk on see, et mees ise tunnistas ja põhjendas oma tegu. Seda teevad vähesed. Ära praegu, kuuma peaga, lahuta. Seda jõuab alati teha, kui peaks selguma, et mees ei suuda ikkagi olla truu. Kodused kohustused sea tingimuseks- jagada võrdselt.
?
???  /   08:42, 19. mai 2017
Kellel ja mida andestada? Sellised pastakast välja imetud jutukesed on mõtetud. Mees leidis armukese,pereema segaduses. Kas sel mehel on enne olnud suhteid,abielusid? kas pereemal? on enne andestatud teineteisele? Hetkeolukord muutub hoopis teiseks kui kogu nende eelnev elu teada oleks. Üks on küll kindel. Iga naine,kes alustab suhet abielus/suhtes mehega on egoistlik lollike. Praeguse aja mõõdupuude järel on see muidugi "rumal idealism", kui eeldada kooselus truudust. Seksuaalne lodevus on saanud normiks,voodikaaslasi vahetatakse ülepäeva, kesteabmis "perekonnamudeleid" tekib kui seeni pärast vihma. Andesta või ära andesta,löö kinni või lahti,mis vahet,homme on sel pereemal kindlasti mõni uus küsimus valmis mõeldud ja nõuandeid nii-ja teistpidi sajab ja klikke ka.
V
viskasin välja  /   23:22, 19. mai 2017
Sõltub, missugune suhe ise on, asju juhtub pika kooselu jooksul, aga andeks anda ei maksa, sest seda ei saa andestada niikuinii, okas jääb sisse surmani. Mingi võimalus on kogu suhe üles ehitada nullist, aga seda tasub teha ainult siis kui mõlemad sama eesmärgi nimel reaalselt tööle hakkavad. Üldiselt õnnestub see vähestel.
M
Mann  /   01:12, 20. mai 2017
Avatud suhe! Ei mingeid piinu, kõik ilmselt rahul.
S
SUSS SUSS  /   10:07, 21. mai 2017
Ka minu mees pettis mind Hiiu korpuses ühe Lõvinaisega,kelle kätevahel ameleti, millest saadeti ka mehe telefoni asitõendeid.Hiljem üle poole aasta salasuhet telefonitsi ja faceboki kaudu kui jälile sain.
L
Liisu  /   14:13, 21. mai 2017
Mina ei suudaks enam kooselus olla. Usaldus on tegelikult suhte alus. Ja kui ta juba 3 aastat on pidanud armukest, siis see ei ole mingi juhus ega hetkeline jama. Ta vajab seda ja jääbki vajama. Kui lahutate, siis kohustused jäävad talle ikkagi. Ja ega uus naine õnnelik ei ole temaga. Kui ikka on juba 3 last, kelle eest peab hoolitsema ja ka rahaliselt toetama, siis uues elus on alati 100 kitsaskohta ja probleemi. Võitjaks tegelikult jääd ikkagi Sina, kui laste ema. Pigem ikkagi lahu, kui pidevate kahtlustustega. Mürgipudel on avatud, seda olematuks ei muuda.

Loe ka neid lugusid