Jaga:     
Blogid

"Sa oled täiskasvanu, sa oled eeskuju - punane tuli on punane tuli!"

Meil oli fooris punane tulnud, kuid autod ei olnud veel liikuma hakanud. Vanem proua vaatas vasakule-paremale ja olenemata keelavast tulest hakkas joostes üle tee minema. Seejärel aga võttis ka järgmine proua nõuks, et jookseb KA ÜLE TEE, jagab Maiken oma blogis täiskasvanute arutut käitumist.

Meil oli eile pojaga linna vahel asjatamist ja kuna ma olin autotu, siis liikusime jala. Läksin lapsele kooli vastu ning jalutasime koos Uue-Maailma poole. Koolist tulles on päris mitu valgusfooriga ja üks valgusfoorita ülekäik, enne, kui saabub lapsele vajalik trollipeatus.

Minule ja pojale lisaks oli meiega ohutussaarekesel veel üks vanem proua, üks umbes 40ndates proua ja üks noor daam ning poja kaks klassivenda. Nagu poistel ikka, olid peale koolipäeva emotsioonid laes ja jutustati teineteise võidu. Meil oli fooris punane tulnud, kuid autod ei olnud veel liikuma hakanud. Vanem proua vaatas vasakule-paremale ja olenemata keelavast tulest hakkas joostes üle tee minema.

Seejärel aga võttis ka järgmine proua nõuks, et jookseb KA ÜLE TEE! Poisid hakkasid tädi sabas järgi kalpsama. Ma sain viimasel hetkel poistel kraest kinni, sest auto sõitis nina eest läbi. Ütlesin kõva häälega (et äkki oli teisele poole teed ka kuulda): poisid, vaadake ikka foori ka, sest ainult rumalad inimesed lähevad punasega üle tee!

Siis läks meil roheliseks, läksime üle tee ja jõudsime järgmise fooriga ristmikuni, kus üllatus-üllatus, oli PUNANE tuli fooris ja seesama tädike seal ootamas. Tegin siis poistele ka selgeks, et olenemata tädi ELUOHTLIKUST ristmiku ületamisest, ei võitnud ta sellega mitte sekunditki ja andis veel halba eeskuju ka! 

Hea täiskasvanu, SA OLED EESKUJU!!! Punane on punane! 

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid