24
fotot
(Polarn O. Pyret)
Sisuturundus

Polarn O. Pyret tõi klientide soovil turule 100% ökopuuvillast erikollektsiooni (0)

Polarn O. Pyret teatab rõõmuga, et müügile saabus 100% ökopuuvillast valmistatud erikollektsioon imikutele.

 Alates 1976. aastast on Polarn O. Pyret olnud keskendunud jätkusuutlikkusele ning astume nüüd järgmisi tähtsaid samme sel teel PO.P Cares kontseptsiooniga. Müügile on saabunud  100% ökopuuvillast valmistatud eksklusiivne kollektsioon imikutele tähistamaks asjaolu, et nüüdsest on kogu imikute kollektsiooni rõivavalik jätkusuutliku ökomärgistusega

2016. a läbiviidud (Polarn O. Pyret’i tellitud) Ipsosi uuringu andmeil on klientidel suur huvi säätlike materjalide kasutuse vastu lasteriiete kategoorias. Üks viiest lasteriiete ostjast pidas oluliseks, et soetatud rõivad oleksid valmistatud looduslikest/keskkonnasõbralikest materjalidest. Huvitava faktina võib veel välja tuua, et antud veendumus erines põlvkonniti tugevalt – näiteks pidasid 1990ndatel sündinud inimesed seda oluliselt prioriteetsemaks kui 1970ndatel sündinud uuringus osalejad. Looduslike ning kestvate materjalide kasutamine on iseäranis oluline nende klientide jaoks, kes soetavad tooteid vastsündinutele.

Alates 2017. aasta kevadest on kogu meie vastsündinute kollektsioon tähistatud  ökomärgisega (v.a õueriided). Ökotähis ”ECO” on Polarn O. Pyret’i jätkusuutlikkuse märgis ning see lühend tähistab keskkonnateadliku valiku tegemist (Environmentally Conscious Option). Ökomärgisega riietel on vähemalt üks järgnevatest sertifikaatidest: Globaalne Orgaanilise Tekstiili Standard (GOTS - Global Organic Textile Standard), Ökopuuvill (Organic cotton), Parema puuvilla algatus (BCI - Better Cotton Initiative), ümbertöödeldud polüester ja polüamiid.

 Ökomärgisega tooted vastavad Polarn O. Pyreti rangetele nõudmistele ning on ühtlasi ka säästlikumalt valmistatud. 2017. aasta kevadel koosnevad imikute kollektsiooni tooted 92% loodulikust puuvillast ning 8% BCI puuvillast.

”Kuigi meie imikute kollektsioon koosnes juba eelnevalt väga suures osas jätkusuutlikest materjalidest valmistatud rõivastest, pidasime siiski iseenesestmõistetavaks laiendada seda põhimõtet kogu vastsündinute riidevalikule. Järgnevalt liigume aga edasi ülejäänud kollektsiooni juurde – oleme endale seadnud veelgi kõrgemad sihid,” räägib tegevjuht Nanna Hedlund.

 Polarn O. Pyret keskendub vastupidavate ja säästlikult toodetud riiete valmistamisele. Soovime, et meie riideid korduvkasutataks ning antaks edasi lapselt lapsele. 2017. aasta veebruaris viidi meie klientide seas läbi uuring, millest ilmnes, et muljetavaldav 51% vastsündinute riietest said kantud vähemalt kolme erineva beebi poolt. Vastupidavate rõivaste soetamine aitab vähendada tarbimist ning seeläbi säilitada ka erinevaid loodusressursse.

 ”Üritame jätkusuutlikkusega seotud pingutusi uuele tasemele viia. Peame oluliseks tagada rõivastele pikk eluiga; eesmärgiks on, et üht rõivaeset saaksid kanda vähemalt kolm eri last. Oleme uhked, et üle poolte imikute riietest on selle eesmärgini jõudnud, loodame muidugi, et numbrid aina kasvavad,” lausub Nanna Hedlund.

 Meie 100% ökopuuvillast valmistatud erikollektsiooni hulgast leiate nii aegumatuid lemmikuid kui ka värskeid uusi stiile eriliste detailidega. Riiete valmistamisel on kasutatud pehmet ja vastupidavat puuvilla, värvitoonidest domineerivad hall, beež ning valge. Kollektsiooni kuuluvad tooted on saadaval piiratud koguses.

Ipsos uuring

 Uuring teostati 2016. aastal Rootsis ning põhineb internetiküsitlusel, milles osales 1000 inimest. Küsitlusel osalesid lapsevanemad vanuses 20-50 aastat, kelle lapsed olid omakorda 0-10 aasta vanused ning kellel lasub peres vähemalt võrdne vastutus lasteriiete ostmisel.

Polarn O. Pyret

Polarn O. Pyret on rohkem kui 40 aasta pikkuse kogemusega Rootsi lasterõivastebränd. Polarn O. Pyret toodab lõbusaid, funktsionaalseid ning vastupidavaid rõivaid, mida saab lapselt lapsele edasi anda. Brändi tuntumateks ja populaarsemateks toodeteks on pehmed triibulised riided klassikaliste valgete triipudega. Loe meie kohta rohkem siit: www.polarnopyret.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid