Jaga:     
Uudised

Anna hääl oma lemmikule pereblogijale! (2)

Blogiauhindade jagamise eesmärk on tunnustada ja tutvustada huvitavaid blogijaid. Ligi 300 Eesti blogijat ootavad teie hääli, sealhulgas palju pereblogisid! Loe, naudi ja hääleta.

Pere ja Kodu portaalist leiad aeg-ajalt LilliLipsukeseMaikeniLaura ja Kristeli blogipostitusi, mis on meie lugejate suured lemmikud. 

Kokku kandideerib tänavu viieteistkümnes kategoorias 278 blogi. Esimesel hääletamise päeval (1.mail) andis blogijatele oma hääle üle 4000 inimese.

Oma hääle saab anda igas kategoorias, kuid võib jätta ka hääletamata kui blogidega antud kategoorias üldse kursis ei ole. „Kindlasti on neid, kes näiteks fotoblogisid ei jälgi või ei huvita neid toiduteemad, kolmandat ei paelu võib-olla sisustus- ja käsitööteemad, samas on nad aga spordiblogidele kaasaelajad,“ kommenteeris ürituse peakorraldaja Mari-Leen Albers.

Eesti blogiauhindu hakati taasjagama kolm suve tagasi. Esimesel aastal oli hääletajaid kokku 12 901, teisel aastal 18 333. „Tänavu loodaks selle 30 tuhande piiri ikkagi kätte saada,“ loodab Albers. 

Pereblogide hulgas on järgmised blogid:

HÄÄLETA SIIN: http://eba.marimell.eu/

Auhinnasadu leiab aset 10. juunil Trattoria Massimos, kuhu saavad blogijatele kaasa elama minna kõik huvilised. Sissepääs on tasuta ja üllatusi jagub kõigile.

2 kommentaari

  /   09:29, 3. mai 2017
Lemmikpereblogijale.
N
Nimetu  /   20:38, 8. juuni 2017
Kogu seda EBA värki korraldavad Mari-Leen Albers/Marleen Rikko ja Meelis Tomson/Meelis Rikko Pätid peavad ju ikka oma nime vahetama.

Loe ka neid lugusid