Jaga:     
Blogid | Lastega välja

Mis teeb ühest spaast lapsesõbraliku koha?

Juba check-ini tehes oli näha, et lapsed on teretulnud - et väiksemad üle administraatori leti ulatuks vaatama, on lastele pandud väike trepike.

Olime kuulnud palju kiidusõnu Go Spa kohta ning eelmisel nädalavahetusel läksime perega sinna puhkama. 

Pisematele külalistele anti kohe toredad värvimise ja kleepsukogumise voldikud, kuhu hea käitumise eest sai kleepekaid küsida. Kleepsu sai tublisti söömise ning ujulas hästi käitumise eest. Samuti võis preemiakleepeka küsida mängutoas toimuvatest üritustest ja spaaprotseduuridest osavõtmise eest. Kui viis kleepekat koos, sai laps endale ilusa rinnamärgi. Meie tüdrukud asusid usinalt kleepekaid koguma ja olid koju minnes väga õnnelikud oma märkide üle!

Ööbimiseks oli meil broneeritud tavatuba koos lastele tehtud madratsipesaga. Lapsi rõõmustasid kenad ja lastesõbralikud voodipesud, samuti ootasid neid õiges suuruses hommikumantlid. Vannitoas olid lastele muumipiltidega saunalinad, laual värvipliiatsid ning värvimislehed ja öökapil isegi unejuturaamat!

Suundusime üpris kohe basseinidesse, kus ainsa miinusena võiks öelda, et oli pisut jahe õhk ning suures basseinis ka veidi jahe vesi. Kuna teadsime, et madalat lastebasseini seal ei ole, olid meil laste jaoks kätised kaasas. Kohapeal selgus, et laenata sai nii rõngaid, kätiseid kui ka ujumisprille.

Õhtusöögi ajal oli märgata, et pea igas lauas olid lapsed. Sellest hoolimata oli kõik väga rahulik ja õdus, restorani töötajad suhtusid pisikestesse ringi tuterdajatesse südamlikult ja ka meie laste toidutellimusi võttes ei kirtsutanud teenindaja nina, kui palusime toidule kastet mitte peale panna, vaid eraldi kausikesse serveerida.

Laste söögid saabusid kaunis kiiresti ning hoiatuseks võin öelda, et laste menüüs olnud magustoidud on mõeldud väga suurtele magusasõpradele (vähemalt kirjust koerast jätkus lausa meile neljale).
Nii õhtul kui ka järgmisel hommikul lustisid tüdrukud mängutoas ja muudkui ahhetasid, et küll see on ikka üks lastesõbralik hotell ja kas me palun tuleksime sinna veel kunagi ööbima.

Kuhu minna?

Harjumaa:

Kalev Spa Veekeskus – lastebasseinis veetemperatuur 35 kraadi

Keila Tervisekeskus – väikebasseini madalam osa on 0,4 m ja sügavam 0,6 m sügav

Atlantis H2O avastus- ja veekeskus

Laulasmaa Spa vee- ja saunakeskus

Tallinn Viimsi Spa saunakeskus

Meriton vee- ja saunakeskus

Tallink Aqua Spa

Pirita Spordikeskuse ujula

Reval Sport veekeskus

MyFitness Rocca al Mare ujula – lastebassein suurusega 2,5m x 10m, sügavus 0,5-0,9m, vee temperatuur orienteeruvalt 32C°

Õismäe Vabaajakeskuse ujula – väike bassein 50 cm sügav, beebivann

Audentes Fitness ujula

Nõmme ujula

Laagri Spordihoone ujula

Tabasalu ujula

Ida-Virumaa:

Noorus Spa Veekeskus

Meresuu Spa Veekeskus

Toila termid

Saka Mõisa Spa

Laagna Hotelli Veepark

Saaremaa:

Georg Ots Spaa – minibasseinis 33 kraadi

Grand Rose Spa sauna- ja basseinikeskus – lastebasseinis +32˚C

Spa Hotell Rüütli veekeskus – lastebassein kuni 60cm sügav

Lääne-Virumaa:

Aqva Hotell & Spa veekeskus – 2 lastebasseini (35 cm ja 90 cm sügavusega)

Vinni Spordikompleksi ujula

Pärnumaa:

Estonia Spa Termid – lastebasseinis 45 cm sügavust ja 31 kraadi sooja.

Tervise Paradiisi veekeskus

Estonia Resort Hotel & Spa

Läänemaa:

Haapsalu Veekeskus

Fra Mare Thalasso Spa basseini ja saunapark

Võrumaa:

Väimela Tervisekeskus – Laste bassein sügavusega 30 cm – 80 cm ja veetemperatuuriga 32,5° C

Kubija spaa- ja saunakeskus

Tartumaa:

Aura veekeskus

V Spa Vee- ja saunakeskus

Valgamaa:

Pühajärve Spa ja Puhkekeskus – Spetsiaalselt lastele on mõeldud 2 erineva sügavusega lastebasseini, kus temperatuur on 32°C

Põlvamaa:

Värska Sanatooriumi veekeskus – lastebassein 34°C – sügavus 0,7 m, basseinis on väike liumägi

Hiiumaa:

Käina ujula

Viljandimaa:

Abja Gümnaasiumi ujula

Raplamaa:

Märjamaa ujula – Lastebassein on 10,5 meetrit pikk ning 6 meetrit lai. Madalam ots on 0,6 meetrit ja sügavam ots 1,1 meetrit sügav. Temperatuur laste basseinis 30-30,5C.

Olen Mai, mul on kaks väikest last (4 ja 5,5 aastane), kellega külastan aeg-ajalt pisikeste lastega vanematele mõeldud kohti - eelkõige mängutubasid, lastenurgaga söögikohti ja mänguväljakuid; aga ka muuseume, teemaparke, teatreid, kinosid ja ujulaid. Jagan teiega oma mõtteid, kuhu on lastega lihtne ja tore minna ja mis eeldused täidetud olla võiksid. Piilu ka minu portaali http://www.kuhuminnalastega.ee/

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid