Jaga:     
Blogid

Meeste funktsioon on kahanenud miinimumini - vaesed mehed, tänapäeva naine on nii hakkaja! (13)

Tänapäeva naine on nii hakkaja, et saab ise pea kõigega hakkama. Meeste lisaväärtus naiste ees on vaid ühe varuosa olemasolu.

Ma veedan pooled oma päevad naiste seltskonnas. Pole siis ime, et mõnikord kui töö üle pea kasvab ja juhe kokku jookseb, tuleb appi loll loba. Nii ka täna, kui olime silm krõllis peas erinevaid tabeleid vahtinud ja aju kärssas, läks jutt ära lobaks. Ja kui ma ütlen lobaks, siis ma mõtlen, et jutt läks meestele.

Selles seltskonnas, kus ma viibin, on nii noori  naisi ja veidike vanemaid naisi (sellised minu vanuseklassis, eksju), kõiki iseloomustab kolm sõna – kenad, intelligentsed ja iseseisvad. Vaesed meie mehed (jah, te lugesite õigesti, ma arvasin ka end kenade, intelligentsete ja iseseisvate naiste hulka) mõtlesime me. Vaesed mehed üleüldse. Nende funktsioon on kahanenud miinimumini.

Tänapäeva naine on nii hakkaja, et saab ise pea kõigega hakkama. Meeste lisaväärtus naiste ees on vaid ühe varuosa olemasolu. Kuigi moodsam naine teab, et ka selle varuosa saab vajadusel asendada mõne patareidel töötava vidinaga. Aga tegelikult ka? Milleks meile mehi vaja? Vanasti oli neid vaja selleks, et nad mammuti metsast koju tooks. Tänapäeval on mammut poeletil vaakumpakendis olemas. Kui ise ei viitsi teda koju tarida, saab tellida kullerteenuse. Mammutit serveeritakse ka restoranis. Veel vähem vaeva.

Kas meest on vaja selleks, et ta hoolitseks auto eest, peseks ja vahataks seda ning vahetaks õli? Olemas on automaatpesulad ja õli oskab ilmselt juba iga teine naine ise vahetada, vajadusel. Haamrit ja saagi oskavad (Prooviabielu näitel) ka mõnikord naised paremini käsitseda. Kas mehi on vaja lumerookimiseks? Kas mehi on vaja, et nad puud tuppa tooks? Kui naine nende töödega ise hakkama ei saa, siis on selle nimi õpitud abitus ja mugavus, mitte reaalne vajadus abi järgi.

Võib olla on siis mehi vaja selleks, et nad raha teeniks ja pere üleval peaks? Nooh, nii palju kui ma oma tuttavate naiste pealt järeldada võin, siis keegi neist ei ole nii rumal, et vaid mehe rahakotile panustaks. Ka kõige lillelisemat abielu võib tabada ootamatu krahh ja siis on naine see, kes oma lapse või lastega tühjade pihkudega jääb. Minu tuttavad teavad, et igal õigel naisel on ka oma sissetulek või tagavara. Igaks sajaks juhuks.

Aga kes meile siis klubis jooke välja käristab? Tunnistage ausalt, kuna te viimati lasite endale mõnel suvalisel mehel klubis joogi välja teha? Mina küll ei mäleta. Ma ostan oma joogid endale ise.

Muidugi ei ole ma üks neist uhketest isenditest, kes ei luba endale uksi lahti teha või käest kinni hoida, kuid hakkama saaks ma ilmselt ka meheta. Kui ei oleks seda ühte varuosa. Just selle pärast püüabki iga heteronaine ühe meesisendi kodustada. Nii on käepärane.

Loe ka https://estonianwithabackpack.com/

10 kommentaari

H
hahahaa  /   22:15, 16. apr 2017
Tänapäeva meestele on naist märksa vähem vaja kui vastupidi. Lääneriikides on naised päris paanikas juba. Mehed on seal aru saanud, et naistel ei ole midagi sellist pakkuda, mida väikese raha eest teenusepakkujatelt osta ei saa. Küll aga tahavad naised kontrolli mehe elu ja varanduse üle. Nii et meestel on märksa lihtsam ja arukam püsisuhtesse tikkuvaid naisi ignoreerida ning rahulikult ja jõukalt oma elu elada.
Ja see naiste "hakkamine"... saab väga ruttu otsa, kui mõni mees kogu aeg kõrvalt ei toeta ja maksa.
L
Liina  /   22:48, 16. apr 2017
Mina küll bordellis käinud looma meheks ei kutsu. See, kes selliselt naist kasutab pole ei mees ega inimene.
R
Roman  /   22:53, 16. apr 2017
Sinu arvamus ei koti kedagi.
.
...  /   22:15, 16. apr 2017
tänapäeva naine on nii hakkaja ajateenistuses. nii et hakake minema.
N
naine  /   22:19, 16. apr 2017
Muidugi saame hakkama aga inimene pole siiski loodud üksi olema,mõned vb küll???
Lähedus,austus,hoolivus,sõprus,hingesugulus-need on ju väärtused, mida me tegelikult otsime.
L
Liina  /   22:51, 16. apr 2017
Nõus, lõpuks on ju küsimus kaasleja leidmises. Sõbrannad on ju toredad, aga mina tunnen küll, et minu mees on minu parim liitlane. Kaks pead on ikka kaks pead. Ühiselt elades on ainult meil kahel samaväärne motivatsioon oma elu paremaks muuta ja seetõttu on ikkagi temaga koos kõige parem asju läbi mõelda.
N
niips   /   22:37, 16. apr 2017
olen mitmetes naiste kollektiivides olnud. ..ei saa naised omavahel läbi, aina igasugu kaklused...on ainult mingid naiste paarid või mingi grupp tekkinud. ei mõelda millegi peale kui saab teisele ära panna
N
Nojah  /   23:25, 16. apr 2017
Pole ime et mehed sonkijateks kätte lähevad. Naised üha rohkem eelistavad teiste naiste seltskonda ja mehi neil pole enam vajagi. Ja nii see maakera põhja läks...
M
mingi  /   23:56, 16. apr 2017
feministide unistus ja siis leitakse et oled veel rassist ka pealekauba ,kui ei seksi väljaspool oma rass mingi feministide uuring väidab? Meenub raamat Naiste Maailm... https://www.infowars.com/feminist-study-youre-racist-if-you-dont-have-sex-outside-your-race/
E
Ehh  /   00:49, 17. apr 2017
Jaa, jaa saab hakkama küll tellib mingid muud mehed seda tegema, oma mees köhigu pappi pärast.
M
Madis  /   04:34, 17. apr 2017
Ilmselgelt on mõni naine kõvasti korvi saanud :)
P
Pedrilla  /   07:56, 17. apr 2017
Sellisel juhul las kepivad ennast ka ise !
T
Tõsi see on,   /   08:53, 17. apr 2017
et saame hakkama, aga elu on midagi enamat. Mees ja naine loovad pere, kus armastus õpetab hoolima, toetama, andma, võtma vastu jne, jne, et hingel oleks hea. Elektrividin seda ei tee. Hakkama võib isegi sõjas saada, aga elu see eiole!

Loe ka neid lugusid