5
fotot
(Polarn O. Pyret)
Sisuturundus

Pere ja Kodu lugejate lemmikjope on selgunud! (0)

Märtsi keskel palusime oma lugejatel meie Facebookis valida lemmikjope Polarn O. Pyret tootevalikust. Pere ja Kodu lugejate lemmikuks osutus Soft Shell kollane jope. Häälte poolest järgmine oli  Shell roosa jope, millele järgnesid sama sarja oranž,  hele- ning tumesinine.

 

Rootsist pärit lasteriiete bränd Polarn O. Pyret on tuntud kõigile lastevanematele nii PO.P-ile omase lõbusa triibumustri kui ka kvaliteetsete õueriiete poolest. Paljudele väikestele fashionistadele teeb kindlasti heameelt, et sellest kevadest on toariiete disainis lisaks pehmetele kangastele märgata senisest moekamat valikut. 

Enamik meist mõtleb sellele igapäevaselt vähe, kuid kahtlemata väärib heakskiitu ka brändi jätkusuutlik mõtteviis. Seda on ettevõte viljelenud alates Polarn O. Pyreti loomisest, 1975. aastast saadik. Ettevõtte südamesooviks on, et kõik riided oleks valmistatud vastupidavast kangast ja et riideid korduvkasutataks ning antaks edasi lapselt lapsele. 

Tänaseks on Polarn O. Pyretil 112 poodi 11 riigis ning laienemine jätkub. Poode on nii Euroopas kui ka mujal maailmas: Ameerikas, Eestis, Hollandis, Iirimaal, Inglismaal, Islandil, Lätis, Norras, Rootsis, Soomes ja Šotimaal. E-poed on nii Ameerikas, Hollandis, Rootsis, kui ka Eestis, Lätis ja Leedus.

Vaata TOP 5 jopede pilte artikli fotogaleriist. Aitäh kõigile, kes valiku tegid!

Kogu Polarn O. Pyret valikut näed e-poes aadressilt www.polarnopyret.ee.

Pere ja Kodu lugejate lemmikjope, 1. koht (Polarn O. Pyret)

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid