Jaga:     
Uudised

Luisa Värk: "Ma ei ole kurtja-tüüpi, olen alati ise hakkama saanud!"

"Ma ei ole kindel, kas on ikka tohutult parem selline suhe, kus sa iga päev ninapidi koos oled. Millest siis omavahel rääkida on?” küsib Luisa (30) värskes ajakirjas Pere ja Kodu.

Kuigi Luisal oleks võimalik palgata nii lapse­hoidjaid kui abilisi, eelistab ta kodu ja laste Miina Rihanna (7) ja Hermaniga (3k) ise toimetada, vahel abiks sõbrad ja vanaemad. Elukaaslase Taavi Rõivase (37) töögraafik on olnud alati ettearvamatu.

“Ta võib ju loota küll, et jõuab õhtul kuueks koju, aga mingi tööasi ilmub vahele ja ta saabub alles kell kümme. Olen sellega harjunud, sest tema töö­koormus on meie tutvuse algusest saati järk-­järgult tõusnud. Ega ma pole ise ka rahulik kodune tüüp, kes muudkui ootaks, millal mees saabub. Mingil ajal tegin küll korralikku õhtusööki, aga siis sain aru, et pole mõtet – enamasti ta selleks ajaks koju ei jõua ja on kõhu vahepeal juba väljas täis söönud. Pole vaja sellest endale stressi ja solvumist tekitada, et mees mu toitu ei söö.”

Luisa rõõmustab hoopis selle üle, kui nad saavad Taaviga koos olla. Isegi kui juhtub, et mehel pole võimalik täpselt kokkulepitud ajal planeeritud perereisile sõita, sest näiteks tuleb umbusaldus vahele – nagu juhtus suvel. “Siis ta tuleb hiljem järele ja ma naudin seda viimast nelja päeva, kui Taavi meiega on, mis sest, et enamiku ajast telefoni otsas. Ma ei ole kindel, kas on ikka tohutult parem selline suhe, kus sa iga päev ninapidi koos oled. Millest siis omavahel rääkida on?”

Loe kaanelugu Luisa ja Taavi pereelust värskest numbrist!

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid