Getter ja Ingrid (HELE-MAI ALAMAA)
Jaga:     
Beebi

Kirjutaja Getter: "Kui paarisuhtes on kaks naist, siis on soov laste järele topeltsuur." (16)

Olles päriselt valmis ja armastusele avatud, muutub välimusest ja soost hoopis tähtsamaks hingesobivus. Parimate sõprade ja päritolupere täieliku toetusega hakkasin astuma mööda seda tundmatut rada.

Ühelt poolt tundus minuga toimuv kõik nii üllatav ja uskumatu, kuid olin jõudnud sügava arusaamani: kui ma olen päriselt armastusele avatud, siis ei saa ma sellele tingimusi seada. Siis ei saa ma öelda, et soovin oma ellu armastust, kuid see peab tulema selliselt-ja-selliselt inimeselt. 

Kui paarisuhtes on kaks naist, siis on soov laste järele justkui topeltsuur. Aga kuidas kaks naist omavahel lapsi saavad? Jah, see on küsimus, mida meilt on nüüd, minu raseduse ajal, kõige sagedamini küsitud. 

Meie jaoks oli äärmiselt oluline, et lapsel oleks isa, sest mõistame selgelt: ükskõik, kui head vanemad meie oma lastele ka ei oleks, emadena ei saa me kunagi pakkuda lapsele seda, mida saab pakkuda isa. Õnneks oli meie elus meesterahvas, kes oli valmis selliselt seda kohustust endale võtma. Au talle!

Loe avameelset kirjeldust lapseootel paarist, kahest vahvast naisest, edasi digiajakirjast. 

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

7 kommentaari

J
Ja   /   14:28, 30. dets 2016
ikkagi käib see loodusele vastu,kus kaks samasoolist omavahel järglasi ei saa, olgu soov vai kymnekordne. Ja ysna tihedami tunnistavad kahe samasoolise peres kasvanud täisealiseks saanult,kuidas nad ei suuda aru saada oma seksuaalsetest eelistest ning pigemon nende esimene seksuaalkontakt samast soost isikuga.
J
Jajaa  /   08:43, 31. dets 2016
Kus pärineb su info? Las saavad lapsi, mis sul sellest, et nii kibe?
V
Viivi  /   14:36, 30. dets 2016
Olge head ja minge ravile. Milleks kasvatada väärastunud mõtteviisiga järeltulijaid.
N
Nja  /   08:44, 31. dets 2016
Ütleks sama sinu ja sinu väänikute kohta. Isegi kui oled hetero siis ma olen väga kindel, et su lastel on kindlasti koolis probleeme ja käitumisprobleeme ja nüüd elad seda siin välja.
O
ott  /   15:56, 30. dets 2016
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
T
To ott  /   08:46, 31. dets 2016
Adopteerimine samasoolistel on suhteliselt karm protsess (tegelikult on see ka heteropaarile sama karm). Igat pere vaadatakse põhjalikult ja tehakse kontrollviaiite (etteteatamata) nendesse peredesse. Heteropaaride peredes on ka pervodest vanemaid ja kasuganemaid, mis statistika sellel olla võiks? Uuri välja ja siis proovi veel enda "statistika" argumendiga särada.
  /   16:26, 30. dets 2016
eks nad siis peavad ikka mingi sultani otsima, ega nad muidu ei saa... :D
R
renc  /   16:39, 30. dets 2016
Olen kasvanud ilma isata ja tagantjärgi mõeldes pole mul midagi kahetseda.Minu arvamuse järgi võib kaks naist koos elada ja lapsi saada, aga kaks meest mitte, sest nemad bioloogiliselt lapsi ei saa.Laps on põhiliselt ema energiaväljas väiksena.
T
tolerants marko  /   21:39, 30. dets 2016
oot oot mis ajast naised omavahel sigivad? lapsed jäägu siiski normaalsetesse peredesse!
R
renc  /   22:47, 30. dets 2016
Kui sa mõelda ei oska siis otsi teadmisi internetist ei pea mina sulle kõike ette mämmutama ja ka minuteada pole veel õnnestunud meestel rinnaga toitmine.Aga muidugi kõige õigem on mees ja naine.
J
Jaan  /   23:01, 30. dets 2016
Kas te tegite keelega või kunstriistaga või käis naabrimees vahepeal magamistoast läbi. Kõige loogilisem seletus on viimane.
R
renc  /   00:54, 31. dets 2016
Spermapangast oled midagi kuulnud,või elad ainult omas mullis.
H
Hm  /   08:50, 31. dets 2016
Below average*, mõni üksik on üle keskmise teadmistega. Teised lihtsalt on nii rumalad.
T
to renc  /   09:51, 31. dets 2016
Meie märkame sinu ilma isata kasvamise kõrvalmõjusid. Aga sina seda kindlasti ei märka. Iga üks ajab omale kasulikku möga.
J
Joonas  /   21:02, 1. jaan 2017
Et normaalne pere sinu arust on ema ja isa, vahet pole, et isa vägistab oma 9a last ja peksab teisi? Minu vanemad olid normaalsed heterod, siiani õnnelikult abielus, kuid minule kohe algusest peale olid naised vastumeelt. Hetkel elan oma abikaasaga koos ja kasvatame lapsendatud last, kes on muideks poiss ja tal ka oma esimene tüdruksõber. Kujutad ette??? Ilmselt mitte, et kals gayd kasvatavad heterod :D Eesti on üks kentsakas koht, mitte ainult teistsugustele, vaid ka omasugustele. Kurb!
K
Kui joodik ei kõlba?  /   00:01, 31. dets 2016
Siis aab ju käia soojamaareisil. Praegu on Egiptuses võimalik 400 euriga ära käia ja karske eostaja leiab seal ka.
O
Oi  /   08:50, 31. dets 2016
Sina said oma järeltulijad nii :)? Nii hästi oskad ikka soovitada, pole kahtlustki, et sul on isiklikud kogemused!

Loe ka neid lugusid