Jaga:     
Beebi

Isablogija Henry: "Ma ei suuda enam uskuda, et ilma lasteta inimesed on päriselt õnnelikud." (17)

Värskes ajakirjas Beebi piilume isablogija Henry pereellu - seekord ei kirjuta ta endast ise, vaid teeme seda meie, nii nagu kohapeal näeme!

Äsja ilmus temalt ka raamat "Isa blogi", mis räägib Henry õppetundidest isana ja iga peatükk lõpeb spetsialisti soovitusega, kuidas selles situatsioonis oleks kõige kasulikum tegutseda. Blogipostitused on tsenseerimata ja kogutud Noorsandi ehk vanema poja sünnist kaksikute sünnini.

On see lugemiseks nüüd isadele või emadele? „Nii ja naa,“ muigab Henry. „Emadele, et naine saaks öelda mehele: miks sina selline isa olla ei või? Isadele aga seepärast, et miks nad peaks õppima enda vigadest, kui saab õppida minu omadest?“

See on lugu sellest, kuidas maailmapilt ja väärtushinnangud üleöö muutuvad. „Ma ei suuda enam uskuda, et ilma lasteta inimesed on päriselt õnnelikud. Kuigi ka mina olin enne lapse saamist veendunud, et see ongi elu, mida ma elada tahan. Laste saamisega võimendub kõik: rõõm, mure, õnnetunne. Võib kõlada klišeena, aga elu saab justkui tähenduse. Ma ei ela enam enda jaoks, vaid elan iga päev kaasa nendele väikestele edusammudele, mida mu lapsed teevad. Luua midagi, mida sa armastad rohkem kui iseennast – see ongi õnn,“ räägib Henry.

Loe värskest ajakirjast BEEBI meie lõbusast külaskäigust Esileedi, Henry ja nende kolme lapse juurde!

11 kommentaari

S
Soovitus heatahtlik.  /   15:19, 9. dets 2016
Pea alaspidi ei tohi last hoida.Armsad lapsed aga paps võtku oma kaaluga kohe midagi ette.
M
mai  /   15:30, 9. dets 2016
Te olete lihtsalt väga õel ja rumal inimene
M
mai  /   15:29, 9. dets 2016
Ei oska öelda kas ilma lasteta inimesed on päriselt õnnelikud, kuid ilma lastelaseta tulevased vanavanemad ei ole kindlasti õnnelikud
V
vanavanaema  /   16:16, 9. dets 2016
AAMEN
N
no inimesi....  /   23:39, 9. dets 2016
...on igasuguseid, on vanaemasid, kes pole lastki tahtnud, rääkimata siis veel lapselapsest...
N
no  /   15:52, 9. dets 2016
Mismoodi õel ja rumal? Mulle ka jäi seda fotot vaadates silma, et pereisa on tugevas ülekaalus, võib-olla muidugi mõni terviseprobleem, aga kui mitte, siis blogimise asemel võiks parem sporti teha.
N
naine to no  /   00:18, 10. dets 2016
Mis ütleja siis sina oled, et kaagutada ja blogimise asemel soovitad nn sporti teha?! Mis tähtsust sinul on, milline on selle isa kehakaal, häirib see sind??! Oled sa üldse lugenud tema kirjutisi? Tundub, et mitte, sest nii sapine ja nõme annab ikka olla nii muheda mehe suhtes! Mine ütle Jõekaldale ka, et tehku sporti, mitte ärgu eputagu teles?!
T
to 00.18  /   00:50, 10. dets 2016
Jõekalda on hoopis kõhna tema kõrval.Kas Sul on hea meel kui see muhe mees infarkti saab?Lapsed nii väikesed, ta peaks selle peale mõtlema.Nõme oled ise, et nii lolli juttu ajad, peaksid teadma, mida teeb selline kaal inimese tervisele.
K
Kessu  /   16:40, 9. dets 2016
Lasteta ja õnnelik. Mulle sobib nii.
I
infarkt koputab  /   16:54, 9. dets 2016
Liiguta ennast, isablogija! Kõrvad ei paista enam põskede tagant välja.
N
naine  /   17:05, 9. dets 2016
...ja mina ei suuda uskuda, et need lapsed on tulevikus õnnelikud selle üle, et nende vanemad sätivad iga päev oma pereelu ja lastega seonduva avalikkusele.
O
on  /   19:56, 9. dets 2016
Väga halva lastetoaga jõmm see kehkenpüks issu
I
isa  /   17:14, 9. dets 2016
Lapsed ongi ju elu mõte ja vili ,ilma nendeta oleks elu pointless.
K
kindlasti   /   19:20, 9. dets 2016
Saab noorsandil koolis eriti lõbus olema, sõjaväest rääkimata, mõtle, terve su elu on sünnist saadik avalikkuse silmade ette laotatud, ülipiinlik.
Ja see perepea kaaluteema, kogu seda juttu lugedes kui palju ta teeb ja toimetab, ei tohiks nagu seda ülekaalu nii palju koguneda.
Tuletab meelde ühte mu naistuttavat, kes elab avalikult oma elu instas ja facebookis, postitab pilte oma "kodusest võimlast" kus on trenazöörid jms, iga päev on seinal uued tervislikud retseptid ja toidud üles pildistatud, aga reaalsuses on ise sajakilone naine. Endast ta millegipärast pilte üles riputada ei armasta. :D
J
Jestas no tõesti sellist asja pubekana enda kohta lugeda kunagi...  /   19:26, 9. dets 2016
..Ja karta, et teised kutid koolis seda noku kohta näevad ..megairw...
"Aga poiss on imeilus. Vähemalt mulle tundub nii. Küsisingi Esileedilt, et huvitav, kas meie laps on tõesti nii ilus, kui mulle tundub, või on mul ahviarmastus peal. Hetkel ei oska öelda, kelle moodi ta rohkem on. Noku poolest on ta rohkem minusse, kuid kõrvad on tal Esileedi omad- väikesed ja pead ligi. "
N
naine  /   00:15, 10. dets 2016
Henry, olete õigel teel! Teie lugusid on alati mõnus lugeda, selline huumoriga vürtsitatud äratundmist on palju. Eks laste kasvatamisega on meil kõigil sarnased kogemused ja olukorrad. Superisa ja abikaasa olete! Jõudu oma armsate putukate kasvatamisel!
N
normaalne blogijaks ei hakka  /   08:25, 10. dets 2016
"Blogija" on üldjuhul ise haige isiksus

Loe ka neid lugusid