Jaga:     
Pere | Vanemate suhtlemine

"Ta keeras ära!" - Naine, keda sõbrannad kutsuvad kristallihaldjaks, oli eksmehe sõprade arvates veidrik ja nõid (6)

“Ta keeras ära,” öeldakse sageli, kui üks kaasadest avastab vaimsed otsingud, kaldub müstikasse või esoteerikasse. Kas see ongi suhte lõpp?

Kristel (38) arvas pärast esimese abielu luhtumist, et maailmas polegi meest, kes teda mõistaks. Naine, keda sõbrannad kutsuvad kristallihaldjaks, oli oma eksmehe sõprade arvates veidrik ja nõid. Talle tundus, et mees häbenes teda, kuid samas oli armukade tema hobide peale.

Janne Heinluht (31) ja Renee Puhm (39) pidasid pulmad tänavu suvel, kuid on koos olnud juba viis aastat. Inimestena on nad nagu taevas ja maa. Janne on hariduselt homöopaat ja tegutseb ka suhtenõustajana, Renee seevastu on täiesti maine mees, hariduselt jurist, kes teenib leiba ettevõtjana.

Kelli (30) ja Kristo (34) Kiviorg on rohkem kui abikaasad. Nad moodustavad Kaksikleegi – niisugust nime kannab nende ühine, tervendavaid koolitusi ja nõustamist pakkuv firma. Oma esimest kohtumist Kristoga kirjeldab Kelli kui äratundmishetke: “Maisel tasandil teadsin, et näen seda meest esimest korda elus. Kuid hinge tasandil tahtsin talle öelda: tere, kus sa vahepeal olnud oled?”

Loe SIIT

Telli Pere ja Kodu SIIT

4 kommentaari

E
Erla  /   10:35, 9. sept 2016
Kas homöopaat on haridusest saadav?
N
Noup :)  /   11:09, 9. sept 2016
Aga kui Sa loed ajakirjandusest pidevalt, et keegi HAKKAS lauljaks või näiteks õpetajaks, loed, et meie iga vähegi tuntuma näolapiga algharidusega tegelane on GURU, siis ei imesta ka TÜ- s õppinud homöopaadi üle :D
M
mnjah  /   11:01, 9. sept 2016
ah et lausa hariduselt homöopaat... Seega inimene, kes raske raha eest väidab, et vesi ja suhkur ravivad kõiki haigusi! Vanasti nimetati neid petustest liiakasuvõtjateks ja posijateks, "erialaseid" diplomeid neile ei antud kuskilt koolist. Ja kui homöopaatia on tõestatud, siis miks ei ole siiani omanikku leidnud vastav miljoni dollari preemia, mida selle eest on ammu juba välja pakkunud James Randi... Ja hea teada ka väljaande Pere ja Kodu suunitlust, hoiab haritud inimesed eemal!
P
piiks  /   11:14, 9. sept 2016
Ma olen tükk aega Soomes elanud ja tahaksin natukene homöpaatia suhtes skeptilisi maha rahustada. Esiteks ei saa Soomes olla homöopaatia arst, kui sul päris arsti haridust all ei ole. Haigetelt kõiki rohte küll, mida nö. päris arst on määranud maha kohe ei võeta. See on eluohtlik.Seda ma ei tea, et mis moodi Eestis on, kuid see oleks hea, kui inimesel oleks ikka teadmised arstiteadusest ka.
Ma tunnen paljuid, kes pole moodsast meditsiinist abi saanud, kuid homöopaatiast on. 1 neist on mu skeptikust mees. Arstid ei suutnud välja mõelda, et mis ta probleemi tekitab, seega ei osanud ka õigeid rohte soovitada. Sõi seda ja teist, kuid abi ei olnud. Nii 4 korda aastas oli haiglas tilgutite all.
Lõpuks soostus minema homöopaatia arstile ( kuhu muide on üsna pikad järjekorrad) Sai oma "rohud" nüüd on sellest arstil käimisest 5 aastat ja 4 aastat pole kordagi haiglasse sattunud, viimased 3 aastat on probleem peaaegu kadunud olnud ja ei söö pidevalt ka neid homöopaatilisi.
M
mnjah  /   12:01, 9. sept 2016
homöopaatia on kah üsna noor valdkond! Uuri asja! Ja homöopaatial pole midagi ühist loodusravi- või ravimtaimedega. Homöopaatia on ülikasumlik üleilmne suurpettus! Teooria on sisuliselt alkeemikute-ajast, et vesi "mäletab", kui sinna on kunagi mingit ravimit lahjendatud, kuigi vees enam ei ole mitte ainsatki molekuli sellest ravimist, sama siis ka suhkruga. Laborikatses on vastus ühene - tegu on veega ja suhkruga, mingit ravitoimet sellel "mälul" olla ei saa (ja miks valib see vesi mäletamiseks just mingi ravimi, kuid mitte näiteks meie ja kalade väljaheited...). Lisaks on homöopaatilisi "ravimeid" ära korjatud lihtlabase antibiootikumisisalduse pärast (guugelda!), loomulikult ei ole nendest antibiootikumijääkidest pakenditel mitte sõnagi. Inimene, kes sööb sisse tundmatus koguses tundmatuid antibiootikume, võib oma tervist väga tõsiselt kahjustada, mida puhas vesi mõne tilgana ja terake tavalist suhkrut ei teeks.
K
K  /   15:44, 9. sept 2016
Ta keeras ära,” öeldakse sageli, kui üks kaasadest avastab vaimsed otsingud, kaldub müstikasse või esoteerikasse.
Arvamus, et müstikasse või esoteerikasse kaldumine tähendab vaimseid otsinguid, on sügavalt ekslik. Müstikal, esoteerikal ja vaimusel pole midagi ühist. Vaimsus on midagi muud, kui kristallid jm huina-muina.

Loe ka neid lugusid