Jaga:     
Blogid | Riided ja lapsed

Südamega tehtud

Tahan teile tutvustada kodumaist mänguasjade valmistajat. Esimest korda nägin ma nende asju ühes ajakirjas ja need meeldisid mulle sellest hetkest alates. Kõige rohkem jäi mulle meelde nende imearmas mööblikomplekt lastele. Sest hetkel meie piiga veel nukumajaga ei mängi.

Otsustasin juba siis, et just selle me suvel oma preilile ka ostame. Kuna piigal oli sünnipäev tulemas, oli just paras aeg see plaan teoks teha. Ja nüüd ongi meie kodus üks südamega tehtud mööbel.

Kõigest lähemalt ka. Nukukodu.ee lehelt leiab nii mõndagi põnevat. Nende tehtud nukumajad on iga väikese tüdruku unistus. Mulle tohutult meeldivad need südamekujulised avad seal. Kuna majad on puidust, siis saab nendega ka rahulikult mängida, ilma et peaks muretsema, et kohe katki lähevad. Majja saab sobiva mööbli tellida samast kohast. Maja ja mööbel sobivad barbidega mängimiseks, ei pea olema tillukesed nukud.

Ka poiste peale on mõeldud. Nende jaoks on puidust automaja ja kindlus. Jällegi, mängimise jaoks on ju nii oluline, et asi ka vastu peaks.

Kui mänguasjade ärapanemiseks kohti vähe, pakuvad nad ka mänguasjade kaste.

Lõpuks aga tagasi selle mööbli juurde. Komplekt on väga lapsesõbralik, kuna seal puuduvad teravad nurgad ja ääred. Toolil on istumise osal väiksed ääred, mis pakuvad mugavust, tooli jalgade konstruktsioon on stabiilne. Ning need armsad südamekujulised avad muidugi. Materjaliks on kask, mitte mänd. Kuna kask on tunduvalt tugevam puit, ei jää sellele kohe need kriipsud ja kraapsud, mis männipuidu puhul on nii tavaline.

Kogu valiku leiad nende kodulehelt: Nukukodu.ee ning Facebookist

Olen 34-aastane kõrgharidusega maal askeldav koduperenaine. Meie perre kuulub 9-aastane poeg, 2-aastane pisipiiga, elukaaslane ja kass. Meie argieluga saad kursis olla: riidedjalapsed.blogspot.com.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid